Poloha

Resort o rozloze 700m x 100m se nachází v Jižním Male atolu. Atol je vyhlášený díky skvělým potápěčským možnostem s bohatým podmořským životem, uchvátí vás neporušené korálové útesy, jeskyně, spatřit můžete i žraloky či manty. Z mezinárodního letiště v Male vás sem dopraví rychlá loď za cca 45 minut. Samotný resort je obklopen tropickou vegetací a vzrostlými palmami a nádhernou bílou pláží.
Vyhlášené gurmánské zážitky.
  • 34kmletiště
  • 0kmpláž

Popis hotelu

Hosté resortu mohou využít služeb 4 restaurací, nabízejících pokrmy z čerstvých surovin, připravované předními šéfkuchaři. Dále jsou zde k dispozici 3 bary , obchod se suvenýry, zlatnictví, knihovna, prádelna, pro děti pak dětský bazén a zahrada. Pro aktivnější odpočinek jsou Vám zde k dispozici 2 bazény se sladkou vodou, potápěčské centrum, možnost vodních sportů, tenisové kurty, posilovna, plážový volejbal, badminton. Resort se pyšní krásným lázeňským centrem, které vyznává teorii pěti prvků – dřeva, ohně, kovu, země a vody a též praktikuje tradiční Ajurvédu. Naleznete zde různé druhy masáží, manikúru a pedikúru, kadeřnický salon, saunu, páru, jacuzzi, turecké lázně. Taktéž široký výběr výletů, například delfíní safari, plavbu při západu slunce, rybaření a mnoho dalšího. Na ostrově je k dispozici též lékař.

Ubytování a Stravování

Resort disponuje několika kategoriemi ubytování od deluxe pokojů, které se nacházejí v blocích, přízemí a první patro a jsou tak vhodné pro rodiny, jelikož pokoje zde jsou propojené, dále se můžete ubytovat v plážových či vodních vilách, vilách s jacuzzi či „Honeymoon“ vodní vile. Pokoje jsou v klasickém stylu s použitím přírodních materiálů, k vybavení patří klimatizace, vysoušeč vlasů, minibar, trezor, telefon SAT TV. Pobyt je možné zajistit s polopenzí s možností dokoupení obědů.

Fotogalerie

© 2017 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000