Poloha

Ostrov St Barthelemy je součástí francouzského zámořského departmánu v Malých Antilách v Karibském moři. Ostrov se rozkládá na ploše 25 km čtverečních. Jeho písečné pláže, tyrkysové moře a osvěžující pobřežní vánek činí tento ostrov plný elegance a francouzského šarmu rájem pro všechny náročné cestovatele.
Zažijte pravý ráj na zemi!
  • 2,7km letiště
  • 4,2km Hlavní město Gustavia

Popis resortu

Saint Barth Isle de France je luxusní butikový hotel situovaný na úchvatné pláži Baie des Flamands v malebném koutě St Barth. Transfer autem z letiště trvá pouhých 5 minut stejně jako z hlavního města ostrova Gustavia. Restaurace La Case de l´Isle s výhledem na zátoku Flamands nabízí široký rozsah jídel zahrnující mimo tradiční pokrmy mezinárodní a francouzské kuchyně mořské plody, saláty a čerstvě grilované ryby. Hostům je dále k dipozici plážový bar a restaurace, lázeňské centrum nabízející široké spektrum masáží a relaxačních procedur, 2 bazény, fitness centrum a vybavení pro šnorchlování. Kromě vysokého standardu ubytování i veškerých služeb poskytuje tento hotelový komplex maximální soukromí před okolním světem.

Ubytování a stravování

V hotelu je pouze 39 ubytovacích jednotek - pokojů v hlavní budově, zahradních vilek, bungalovů v tropické zahradě a plážových vil. Klimatizované pokoje s moderním vybavením v jihofrancouzském stylu mají mramorovou koupelnu, privátní trezor, minibar, satelitní televizi, DVD přehrávač a zařízení na přípravu kávy a čaje. WIFI připojení je k dispozici zdarma ve všech pokojích. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Cena za osobu
a nocleh se snídaní 
20.12. - 04.01.05.01. - 07.04.
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady v hlavní budově 43.320,- 22.500,-
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na pláž v hlavní budově 72.200,- 47.800,-

Cena za osobu
a nocleh se snídaní 
07.04. - 31.08.
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady v hlavní budově 15.100,-
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na pláž v hlavní budově 27.800,-

Příplatek za třetí osobu na pokoji (od 3 let): 3.570,-     
Transfer z letiště do hotelu a zpět: ZDARMA     
Letecká přeprava: Praha – St.Barthelémy  - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2017 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000