POLOHA

Luxusní hotelový komplex Adams Beach leží v klidném prostředí na okraji letoviska, přímo u překrásné pláže Nissi s jemným světlým pískem. Rušné centrum střediska s obchody, bary a restauracemi je vzdáleno 3 kilometry. Ayia Napa se rozprostírá v délce několika kilometrů podél pobřeží. Je zde široká nabídka vodních sportů, můžete navštívit vodní park nebo mořský park. Dovolenou v Ayia Napa si může každý vybrat dle své chuti. Spokojeni budou milovníci bujarého nočního života, ale i ti, kteří hledají klidné prostředí. Milovníci historie a památek budou jistě obdivovat klášter nesoucí stejné jméno jako celé letovisko. Transfer z letiště Larnaca trvá asi 50 minut.
Pláž Nissi, jedna z nejhezčích na ostrově.
  • 54km letiště Larnaca
  • 3km centrum Ayia Napa
  • 0m pláž

POPIS HOTELU

Hotel disponuje venkovním bazénem ve tvaru laguny, dále vnitřním, vyhřívaným bazénem, vodními skluzavkami, 2 tenisovými kurty, stolním tenisem, hřišti na volejbal a squash a fitness centrem. K relaxaci slouží masáže, sauna, thalassoterapie. Hotel pořádá denní i večerní animační programy a typické folklórní kyperské večery, vodní sporty na pláži.

Ubytování a stravování

Komfortní a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje mají možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou plně vybaveny a klimatizovány. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.