Poloha

První Kempinski hotel na středním východě leží 26km od centra města Dubai, přímo na břehu moře, u 500m dlouhé soukromé písčité pláže. Ajman, nejmenší ze všech sedmi emirátů leží na pobřeží Perského zálivu obklopen územím jiného emirátu Sharjah. K Ajmanu patří 36km mořského pobřeží. V minulosti spoléhal především na rybolov a obchod. V kontrastu k průmyslovým podnikům a moderním budovám zde přetrvávají stopy tradičního způsobu života. Snad nejvíce to dokládá výrobna typických dřevěných arabských lodí zvaných dhow. Turisté ocení především přibližně 16km bílých písečných pláží.
Hotel u 500m dlouhé písčité pláže.
  • 38kmletiště Dubaj
  • 26kmgolf
  • 38kmcentrum Dubaje

Popis hotelu

Hotel organizuje různé sportovní a zábavní aktivity pro děti i dospělé - vodní sporty, fitness centrum, centrum zdraví "Ayurveda", aerobic, bazén, tenis, badminton, squash, tréninkové golfové hřiště. Hotel má jako jeden z mála v emirátech 6 bowlingových drah. Různé masáže a speciální péči nabízí místní hotelové spa. Hotel zajišťuje 3x denně dopravu do hlavních nákupních center.

Ubytování a stravování

Všech 200 exkluzivních dvoulůžkových pokojů a apartmánů je vybaveno klimatizací, pracovním stolem, trezorem, WiFi a balkonem s výhledem na moře. Stravování je zajištěno bufetovým způsobem. Hostům je k dispozici indická, rybí, italská a čínská restaurace a celkem 7 barů. Na požádání Vám hotelový zaměstnanci připraví romantickou večeři přímo na pláži.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000