Poloha

Tento špičkový hotel z mezinárodního řetezce Starwood se nachází na privátní pláži s výhledem na Perský záliv v Emirátu Ajman. Tento emirát leží v sousedství 10km vzdáleného emirátu Sharjah a 20km od Dubaie. Ajman je nejen je nejmenším v rámci Spojených arabských emirátů, ale asi jediný, kde se nejvíce setkává historie s moderní dobou reprezentovanou především v jeho stejnojmenné hlavním městě.Teto maličký emirát je známý svými velkými loděnicemi na stavbu tradiční dřevěných lodí Dhows, pravá arabská atmosféra se Vás dotkne na místních tržnicích, bazarech, obchůdcích a bezpočtu příjemných restauracích. Ovšem asi největším lákadlem budou zdejší písečné pláže omývané místy až průzračnou vodou, znalci tvrdí že koupací podmínky jsou právě v Ajmanu ty nejlepší v Emirátech.
luxusní hotel v arabském stylu
  • 25kmletiště Dubai
  • 0mpláž
  • 38kmBurj Khalifa
  • 27kmDubai Creek Golf and Yacht Club

Popis hotelu

Luxusní hotel z hotel z mezinárodního řetezce Starwood - Luxury Collection (mj. je prvním plážovým resortem z této kolekce na Blízkém východě )- leží u písečné pláže s krásným výhledem na záliv.Relaxovat můžete ve zdejších lázních GoCo Spa Ajman nebo sauně,samozřejmostí je také venkovní bazén a pro děti dětský bazén a Kid´s klub. Sportovci jistě uvítají také squashový kurt,fitness. Hosté mohou vybírat ubytování ze šesti kategorií jednotek, od superior (cca 39m2),přes deluxe (cca 39-44m2) s výhledem na moře nebo na zátoku až po velmi prostorné suity Al Dana (cca 80m²), Amiri (cca 116 m²) nebo největší Royal suite s plochou téměř 200 m².Hotel je určen především těm co hledají klid a odpočinek na pláži.

Ubytování a stravování

Hostům je k dispozici kapacita 205 ti ubytovacích jednotek rozdělených do šeti kategoriií pokojů a suite. Gurmáni mohou vybírat ze čtyř restaurací a dvou barů. Safi Seafood Restaurant & Bar – specializovaná restaurace na dary moře, ve které se podávají večeře je zážitkem nejen pro chuť ,ale také pro oko, neboť nabízí velmi pěkné panoramatické výhledy.Příjemné posezení nabízí na venkovní terase - Vista Mediterranean Restaurant, kde Vám budou po celý den servírovat speciality středomořské kuchyně. Nelze vynechat během pobytu návštěvu výtečné libanonské kuchyně v Mejhana Lebanese Restaurant doplněné nabídkou pravé arabské kávy, tradičních blízkovýchodních drinků, piva vína a dalších nápojů a především Vás zde čeká příjemná, uvolněná arabská atmosféra.V blízkosti pláže se pak nachází Bab Al Bahr Beach Bar & Grill s širokou nabídkou specialit na grilu.

Termíny a ceny

Transfery z hotelu na letiště a zpět na vyžádání
Letecká přeprava Praha - Dubai - Praha: letenku zajistíme na přání za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000