POLOHA

Hotel se nachází přímo u pláže s hrubým pískem ve středisku Beldibi, přibližně 45 minut jízdy od letiště v Antalyi a 17km od centra turistického letoviska Kemeru s množstvím obchodů, restaurací a barů.
Vychutnejte si dovolenou u moře v pohodlí hotelu Akka Antedon.
  • 45kmletiště Antalya
  • 17kmKemer centrum
  • 27kmAntalya centrum

POPIS HOTELU

Resort je rozdělen do dvou budov, v hlavní budově se nacházejí standardní pokoje a apartmá a ve vedlejší budově rodinné pokoje. Ke sportovnímu vyžití patří basketbal, plážový volejbal, mini fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, jogging a na pláži vodní sporty. K dokonalé relaxaci slouží Spa a wellness centrum, které nabízí fitness centrum, turecké lázně, saunu, vířivku, masáže a vnitřní bazén. Miniklub je určen pro děti od 4 do 11 let. Během celého dne je připraven bohatý animační program pro děti i dospělé.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Všech 500 pokojů je vybaveno koupelnou s vysoušečem vlasů, telefonem, minibarem, satelitní TV, trezorem a klimatizací. Hlavní restaurace pro all inclusive stravování nabízí tureckou a mezinárodní kuchyni s tématickými večery. 4 restaurace a la carte se specializují na kuchyni italskou, francouzskou a středomořskou. Nápoje jsou zajištěny v 8 hotelových barech rozmístěných po celém resortu.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Antalya - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000