Poloha

Jeden z nejluxusnějších hotelů Blízkého východu je obklopen 200 akrovou tropickou zahradou přímo u písečné pláže, nachází se v blízkosti hlavního města Muscat. Starodávné přístavní a hlavní město Ománu je jedním z nejkrásnějších měst Perského zálivu a zároveň nejčistším městem arabského poloostrova. Exotický a orientální dojem doplňuje pohoří, tyčící se přímo za hotelem.
nezapomenutelná dovolená v bývalém paláci arabských šejků
  • 41kmletiště
  • 0mpláž
  • 12kmMuscat

Popis hotelu

Hotelovým hostům jsou k dispozici 3 restaurace nabízející arabskou a čínskou kuchyni či stravování formou bufetu, dále pak 2 bary. K odpočinku je možné využít některý z pěti hotelových bazénů, dětský bazén, terasu na slunění či si vychutnat příjemně uvolňující masáž ve spa centru. K dalšímu vybavení patří fitness centrum, pára a sauna, kosmetický salon, tenisové kurty, živá večerní zábava, možnost vodních sportů na pláži – šnorchlování, půjčení kajaků či plachtění. K hotelu patří privátní písečná pláž dlouhá 1km.

Ubytování a stravování

Ubytování hotel poskytuje v několika kategoriích pokojů a apartmá, které mají výhled na pohoří Al Hajar, hotelové zahrady či na moře. K základnímu vybavení patří klimatizace, minibar, balkon s výhledem na moře, pláž či zahrady, pracovní stůl, satelitní LCD TV, CD a DVD přehrávač, připojení k internetu, příslušenství na přípravu kávy a čaje, pohodlné župany a bačkory.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Muscat-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.