Poloha

Luxusní palácový komlex leží přímo na pláži Jumeirah, Zpestřením pobytu nejen pro děti ,ale také pro dospělé může být návštěva dubajského delfinária - Dubai Dolphinarium, cca 20 autem od hotelu V Creek Park, mj.je zde k vidění více jak 20 druhů papoušků z nichž největší exempláře mají velikost až 125cm, nicméně hlavní zdejší atrakcí jsou vodní show s šesti lachtany a šesti delfíny.Pravděpodoným vrcholem návštěvy bude pro většinu návštěvníků zážitek z koupání s delfíny. Dhow Cruise, plavba po Dubai Creek je záležitost, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Plavba se koná večer, všude je tma a celé město krásně svítí. Při cestě budete mít navíc možnost shlédnout představení břišních tanců, vychutnat si šálek pravé arabské kávy nebo čaje a vychutnat si barbecue bufetovou večeři na lodi.
  • 29kmletiště Dubai
  • 0mpláž
  • 16kmBurj Khalifa
  • 15kmEmirates Golf Club

Popis hotelu

Rozsáhlý a luxusní komplex Madinat Jumeirah tvořený hotely: Al Qasr, Dar Al Masyaf a Mina A'Salam leží na vyhlášené pláži Jumeirah.Samotný Al Qasr je někdy označován za klenot tohoto komplexu, palác,který svým stylem připomíná repliky královských rezidencí a letních sídel šejků. Komplex je umístěný v bohaté zahradě protkané sítí vodních cest a kanálu o délce téměř 4km, kterými je možné se dopravovat tradičními arabskými loďkami abras.Součástí komplexu je také tradiční velké arabské tržiště Souk Madinat Jumeirah.Nejen děti jistě ocení,že hned v sousedství hotelu je rozsáhlý a vyhlášený vodní park Wild Wadi Aquapark,kam mají hoteloví hosté vstup zdarma.Přímo oázou relaxace jsou hotelové lázně Talise Spa.Množství her a aktivit čeká děti ve zdejším Sinbad's Kids Club.

Ubytování a Stravování

Hotel nabízí ubytování v 294 pokojích a suitách, rozdělených do pěti kategoriích pokojů( s plochou cca 55 m2) a šesti kategorií suites (80 – 300m2).Všechny pokoje dostatečně prostorné a vybavené v tradičním arabském stylu.Pobyt v tomto hotelu lze pojmout rovněž jako gurmánskoucestu kolem světa, vždyť v celém komplexu Madinat Jumeirah lze najít více jak 40 restaurací a barů s kulinářskými specialitami napříč celým světem. V samotném paláci Al Qasr je 9 restaurací a barů. Arboretum – mezinárodní kuchyně, restaurace oceněná cestovatelským servrem TripAdvisor, Al Fayrooz- restaurace zaměřená na španělské speciality a dary moře, výtečnou libanonskou kuchyni si můžete dopřát v Khaymat Al Bahar Restaurant.Mořské speciality jsou servírovány v unikátní restauraci Pierchic, která je umístěna na molu ústícím do moře, takže nabízí při večeři jedinečné panoramatické pohedy na Arabský záliv a také dubajskou ikonu – Burj Al Arab.Vyznavači vegetariánské kuchyně určitě rádi zavítají do restaurace Magnolia. Thajskou kuchyni najdete v restauraci Pai Thai,označovaná za jednu z nejlepší thajských restaurací v Dubaji.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000