Poloha

Luxusní palácový komplex leží přímo na pláži Jumeirah v blízkosti ikonického hotelu Burj Al Arab. Rezort se nachází v rozlehlé zahradě s vodními kanály a umožňuje přímý vstup na pláž Jumeirah. Zpestřením pobytu nejen pro děti, ale také pro dospělé může být návštěva dubajského delfinária - Dubai Dolphinarium, které je vzdálené zhruba 20 minut autem od hotelu. Rezort poskytuje zdarma kyvadlovou dopravu do aquaparku Wild Wadi Waterpark™ a obchodního centra Mall of the Emirates.
Luxus uprostřed palmové zahrady.
  • 29kmletiště Dubai
  • 0mpláž
  • 16kmBurj Khalifa
  • 15kmEmirates Golf Club

Popis hotelu

Rozsáhlý a luxusní komplex Madinat Jumeirah tvořený hotely: Al Qasr, Dar Al Masyaf a Mina A'Salam leží na vyhlášené pláži Jumeirah. Samotný Al Qasr je někdy označován za klenot tohoto komplexu, palác, který svým stylem připomíná repliky královských rezidencí a letních sídel šejků. Resort nabízí celkem 294 luxusních pokojů a apartmánů. Komplex je umístěný v bohaté zahradě protkané sítí vodních cest a kanálu o délce téměř 4 km, kterými je možné se dopravovat tradičními arabskými dřevěnými loďkami abras. Součástí komplexu je také tradiční velké arabské tržiště Souk Madinat Jumeirah. Nejen děti jistě ocení, že hned v sousedství hotelu je rozsáhlý a vyhlášený vodní park Wild Wadi Aquapark, kam mají hoteloví hosté vstup a kyvadlový transfer zdarma. Přímo oázou relaxace jsou hotelové lázně Talise Spa. Množství her a aktivit čeká děti ve zdejším Sinbad's Kids Club.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí ubytování v 294 pokojích rozdělených do 11 kategorií s rozlohou od 55 m2 do 660 m2. Všechny pokoje jsou prostorné a vybavené v tradičním arabském stylu. K dispozici je hostům písečná pláž rezortu Jumeirah Al Qasr. Pobyt v tomto hotelu lze pojmout rovněž jako gurmánskou cestu kolem světa, jelikož v celém komplexu Madinat Jumeirah lze najít více jak 40 restaurací a barů s kulinářskými specialitami napříč celým světem. V samotném paláci Al Qasr je 9 restaurací a barů. Arboretum – mezinárodní kuchyně, restaurace oceněná cestovatelským serverem TripAdvisor. Na španělské speaciality a dary moře se zaměřuje restaurace Al Fayrooz. Libanonskou kuchyni si můžete dopřát v restauraci v Khaymat Al Bahar. V rezortu mohou hosté dále ochutnat i thajskou, americkou, rybí a mezinárodní kuchyni.

Arabian Deluxe

Tento pokoj s rozlohou 55 m2 je vybaven v arabském stylu a poskytuje výhled do zahrad resortu. Součástí ložnice je postel velikosti King, posezení a soukromý balkon. Koupelna je vybavena sprchou a mramorovou vanou. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělé osoby či 2 dospělí a 2 děti.

Junior Ocean Suite

Apartmán s výhledem na moře má rozlohu 80 m2 a je vybaven v arabském stylu. Součástí apartmánu je ložnice propojená s obývacím pokojem, kde najdete posezení s gaučem a také pracovní stůl. Z ložnice i z obývacího pokoje je vstup na prostorný balkon. Koupelna je obložena mramorem a je vybavena vanou. V tomto apartmá mohou být ubytovány maximálně 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2020.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.


 Typ pokoje 14.1.-7.2.2020 8.2.-20.3.2020 21.3.-9.5.2020 
 Arabian deluxe  8.720,- Kč 12.130,- Kč 13.860,- Kč
 Junior ocean suite  13.460,- Kč 17.260,- Kč 17.260,- Kč
*Cena za osobu/noc včetně snídaně při obsazení pokoje 2 osobami.

 
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Stravování za příplatek

 Základní cena zahrnuje snídani. Za příplatek pro vás zajistíme pobyt s polopenzí.

 Typ stravování Cena na osobu/noc
 Polopenze 1.560,- Kč
 


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.