POLOHA

Unikátní hotel–botel byl vystavěn na konci výběžku ve sportovním přístavu Port d´Alcudia na okraji nejdelší 8 km dlouhé pláže s nádherným bílým pískem. Samotné středisko nabízí velký výběr vodních sportů, minigolf, pronájem jízdních kol, tenisové kurty, vodní park a další sportovní vyžití pro děti i dospělé. Noční život v Port d’Alcudia je pestrý – nachází se zde množství obchodů, kaváren, barů, restaurací a diskoték. Vzdálenost od letiště je asi 1 hodina jízdy.
Elegantní hotel pro klienty, kteří nemají rádi příliš velké hotelové resorty.
  • 62kmletiště Palma de Mallorca
  • 200mAlcúdia centrum
  • 6kmAlcanada Golf Club

POPIS HOTELU

Celý hotel je stylizován do námořnického stylu. Hotel tvoří dvoupatrové vilky, které jsou obklopeny rozsáhlou udržovanou zahradou o rozloze 5 000 m2. Zahrada je oddělena od moře pouze kamennou zídkou a klientům se tak naskýtá nádherný výhled na moře, přístav a celý záliv Bahía de Alcudia. Klientům je k dispozici venkovní i vnitřní vyhřívaný bazén, vířivka, sauna, fitness a turecké lázně. Hotel je kompletně bezbariérový. Přímo u hotelu je menší písečná pláž, v pěším dosahu se nachází několika kilometrová písečná pláž střediska Port d’Alcudia postupně se svažující do moře a vhodná i pro děti a neplavce.Lehátka a slunečníky na pláži je možné pronajmout za poplatek.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V hotelu je celkem 78 luxusně zařízených pokojů a 28 apartmánů s originální námořnickou dekorací a vybavením, vždy s balkonem nebo terasou a výhledem na přístav. Stravování je zabezpečeno formou bufetové polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mallorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.