POLOHA

Luxusní hotelový komplex Aldemar Amilia Mare se nachází v oblíbeném menším prázdninovém letovisku Kalithea přímo u písčitooblázkové pláže, přibližně 6 km od historického města Rhodos, do kterého je možné dojet pravidelnou autobusovou dopravou přímo od hotelu. Hlavním lákadlem střediska Kalithea jsou bývalé přímořské termální lázně Thermau Kalythiai. Zdejší termální prameny, známé a vysoce ceněné už ve starověku, bohužel postupem času vyschly. Architektonicky pozoruhodné lázeňské domy byly kompletně obnoveny a jsou oblíbeným cílem všech návštěvníků ostrova.
Rhodos – ostrov slunce
  • 18kmletiště Rhodos
  • 6kmměsto Rhodos
  • 14kmAfandou Golf Club

POPIS HOTELU

Hotelový komplex je skládá z několika budov rozmístěných v rozlehlé zahradě přímo u pláže. Součástí hotelového areálu je 6 rozlehlých bazénů se sladkou i slanou vodou, vyhřívaný vnitřní bazén, 2 dětské bazény, tobogán a miniklub. Hoteloví hosté mohou za poplatek využít wellness a spa centrum, vodní sporty na pláži či 14 kilometrů vzdálené 18-ti jamkové golfové hřiště. Hotel zajišťuje pravidelné animační denní i večerní programy. Slunečníky, lehátka i plážové osušky u bazénu i na pláži je možné využít zdarma. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří chtějí dovolenou strávit v příjemném moderním prostředí se službami na vysoké úrovni. Hotel je dobrou volbou i pro rodiny s dětmi.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových klimatizovaných pokojích s možností přistýlky vybavených koupelnou, satelitní televizí, telefonem, lednicí a balkonem nebo terasou. Minibar, trezor a WIFI připojení je poskytováno za poplatek. Stravování je podáváno formou ALL INCLUSIVE v hlavní restauraci – snídaně, obědy, večeře a občerstvení v průběhu celého dne, alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby v jednotlivých restauracích a barech. Večeři je možné si předem rezervovat v italské nebo francouzské `a la carte restauraci.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000