POLOHA

Středisko Val Gardena je součástí okruhu Sella Ronda a patří bezpochyby mezi nejlepší části Dolomit. Každoroční závody světového poháru dávají více než stoprocentní jistotu kvality tohoto skiareálu. 181 km kvalitně upravených sjezdových tratí, velká přepravní kapacita vleků a lanovek je zárukou minimálního čekání ve frontách navíc včetně před šesti lety zprovozněné první podzemní dráhy v Dolomitech v St. Christině. Pestrá paleta volného terénu i extrémního lyžování, tradičně výborné sněhové podmínky po celou sezónu podpořené vydatným umělým zasněžováním, nedozírné skialpinistické možnosti, každý den dokonale „vyvroubkováno“, expozice tratí na všechny světové strany čili slunce nebo tvrdý sníh dle libosti či třeba legendární sjezd Saslong ze série Světového poháru patřící k tradičním vrcholům tohoto „bílého kolotoče“. Pobyt pak každému návštěvníkovi zpříjemní další sportovní a nesportovní aktivity (zimní stadion, krytá tenisová hala, bowling, sáňkařská dráha, obdchody, restaurace, bary, diskotéky a mnohé další).
Hotel Alpenroyal je zárukou prvotřídních služeb v krásném prostředí.
  • 660km Praha
  • 2km Centrum
  • 2km lyžařský areál

POpis hotelu

Restaurace hotelu Alpenroyal nabízí nezapomenutelné gurmánské zážitky a získala již řadu významných ocenění v gastronomii. Příjemný večer v doprovodu piana můžete pak strávit v piano baru. K dispozici je dále vinný sklep s bohatou nabídku kvalitních vín z celého světa. Pro relaxaci a uvolnění si rozhodně nenechte ujít návštěvu jedinečného spa centra s širokou nabídkou koupelí, sauny, páry, jacuzzi, whirpoolů, vnitřního a venkovního vyhřívaného bazénu, solária, fitness. Pro malé návštěvníky využijte mini clubu.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje pokoji různých kategorií od standardních pokojů přes junior suite a suite až po luxusní prezidentskou suite. Všechny pokoje se pyšní okouzlujícími panoramatickými výhledy do okolí a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, rádiem, telefonem, wifi připojením, satelitní televizí, trezorem, minibarem a vysoušečem vlasů. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.