poloha

Elegantní hotel se nachází u přibližně 200m dlouhé hotelové pláže s tmavým pískem, 9km od centra Limassolu. Středisko Limassol charakterizuje velmi příjemný životní styl. Najdete zde vodní park a malé ZOO. Významnou památkou města je hrad s impozantním kamenným opevněním ze 13. století. K Limassolu neodmyslitelně patří vinohrady. Východně od města se nacházejí zříceniny Amathus, pro archeology mimořádně zajímavé místo.
Jedno z nejlepších Spa center na ostrově.
  • 58km letiště Larnaca
  • 9km centrum Limassol
  • 0m pláž

popis hotelu

Hotel disponuje zahradní restaurací, kde jsou podávány snídaně, restaurací a la carte, bufetovou restaurací, restaurací s mořskými plody, barem a barem u bazénu. Chloubou hotelu je spa centrum, jedno z nejlepších na ostrově, nabízející kosmetické služby s aplikací minerálů z Mrtvého moře a antistresové masáže. Ke sportovnímu vyžití a relaxaci slouží fitness centrum, vnitřní bazén, 2 venkovní bazény, thalassoterapie, aerobik, 2 osvětlené tenisové kurty, stolní tenis, dětský bazén a letní terasa. Nejbližší golfové hřiště je vzdáleno přibližně 45 minut jízdy. Pro děti od 4 do 12 let je připraven dětský klub.

ubytování a stravování

5* hotel nabízí plně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti a suity. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.