Poloha

Luxusní hotel leží v oblasti střediska Paphos, jehož lokalita je zapsána na seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO. Unikátní jsou proslulé „pafoské mozaiky“ na podlahách domů římské šlechty ze 3. století př. n. l., kdy například rekonstrukce Dionýsovy vily nabízí ve 14 místnostech celkem 600m² překrásných mozaik převážně s mytologickými výjevy. Mozaiky byly objeveny i v dalších vilách a archeologický průzkum dále probíhá. Mezinárodní letiště Larnaka je vzdáleno přibližně 130 kilometrů.
Hotel v blízkosti nádherných golfových hřišť.
  • 130km letiště Larnaca
  • 4km centrum Paphos
  • 0m pláž

Popis hotelu

Hotel nabízí celkem 6 restaurací a 3 bary, dále 2 bazény – vnitřní a venkovní s vířivkou, osvětlené tenisové kurty, tenisová škola, wellness centrum, v letních měsících otevřen dětský klub pro děti 4 –12 let. Ze sportovních aktivit si můžete vybrat tenis, stolní tenis, volejbal, jízdu na motorových člunech, plachtění, potápění, šnorchlování, rybaření či vodní lyžování. 3 golfová hřiště Aphrodite Hills, Tsada Golf Club nebo Secret Valley Golf Club jsou od hotelu vzdáleny pouhých 20 kilometrů. Pláž písčito – oblázková přímo u hotelu.

Ubytování a stravování

Hotelové pokoje jsou vybaveny balkónem s výhledem na moře, bazén nebo do okolí, televizí, klimatizací, koupelnou a vysoušečem vlasů. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.