Poloha

Necelých 5 kilometrů od hlavního města ostrova Rhodos se nachází obec Ixia, kosmopolitní letovisko často považované za jedno z nejkrásnějších míst na ostrově. Najdete zde krásné písčito-oblázkové pláže s průzračným mořem, které nabízejí perfektní místo pro relaxační dovolenou. Letiště je vzdálené cca 15 minut jízdy.
luxusní suity s privátními bazény – to je Amanthus Elite Suites
  • 9kmletiště
  • 100mpláž
  • 4,4kmměsto Rhodos
  • 1,5kmcentrum Ixia

Popis hotelu

Luxusní butikový hotel Amathus Elite Suites rozkládající se ve svahu nad zátokou Ixia je ideální základnou pro poznávání krás ostrova a díky luxusnímu prostředí s prvotřídními službami nejlepší volbou pro strávení vysněné dovolené na Rhodosu. Resort je součástí známého resortu Amathus Beach. Exkluzivní část resortu se suitami je umístěná v rozlehlé zahradě nedaleko letoviska Ixia s dlouhou pobřežní promenádou plnou barů a taveren. V hlavní budově se nachází hala s recepcí, restaurace s terasou, 2 `a la carte restaurace, bar, minimarket a krytý bazén. V zahradě jsou rozmístěné bazény a terasy určené pro slunění – lehátka, slunečníky i plážové osušky u bazénů i na pláži jsou poskytovány zdarma. Písčito-oblázková pláž je od hotelu vzdálená 100 metrů a přístup k ní je podchodem pod místní komunikací. Pro sportovně založené klienty je k využití tenisový kurt, stolní tenis a posilovna, pro odpočinek slouží lázeňské a wellness centrum s parní lázní, vířivkou a saunou. Hotel pořádá denní i večerní animační programy.

Ubytování a stravování

Amathus Elite Suites je komplex 36 luxusních suit s výhledem na moře (44 m2). Suity mají obývací pokoj s koutem pro sezení kombinovaný s ložnicí, většina z nich má i privátní bazén s vířivkou. Součástí klimatizovaných suit je luxusní koupelna s vanou a oddělenou sprchou, vysoušeč vlasů, satelitní TV, minibar a příslušenství na přípravu kávy a čaje, WIFI připojení. Prostorná terasa s dřevěnou podlahou je vybavená židlemi, lehátky a stolkem. Stravování je možné formou snídaně, polopenze nebo plné penze.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000