POLOHA

Hotel Ambassador má výbornou polohu v samotném centru města, nachází se přímo na známé nákupní třídě Kärntner Strasse, v blízkosti nejznámějších památek Vídně. Na náměstí Stephansplatz a stanici metra Karlsplatz je to pouze 200 metrů.
Výborná poloha v těsné blízkosti historických památek
  • 22kmletiště Vídeň
  • 400mkatedrála sv. Štěpána
  • 700mHofburg

POPIS HOTELU

V prvním patře se nachází hotelová restaurace s otevřeným výhledem na integrovanou kuchyni a zimní zahradu s výhledem na slavnou fontánu Raphael Donner. Tradiční vídeňskou kávu, čaj, speciální koktejl nebo sklenku šampaňského si mohou hosté vychutnat v hotelovém Atriumbaru, které se taktéž nachází v první patře. Elegantní kavárnu najdeme přímo před hotelem na nejznámější nákupní ulici Kärntner Straße. Kavárna pod širým nebem otevřená od poloviny března do poloviny října je ideální místem k odpočinku v rušném centru Vídně. Ve 4. patře hotelu se nachází business centrum, které je vybaveno počítači s vysokorychlostním připojením k internetu, telefonem, faxem a tiskárnou.

UBYTOVÁNÍ

Prostorné a luxusně vybavené pokoje rozdělené do 4 kategorií jsou elegantní a zařízené ve vídeňském stylu, splní potřeby náročných hostů. Každý pokoj je vybaven pracovním prostorem s internetovým připojením, kabelovou televizí, trezorem, minibarem, individuálně nastavitelnou klimatizací a koupelnou s podlahovým vytápěním.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000