Poloha

Velmi příjemný čtyřhvězdičkový resort patří do hotelové sítě Sun resorts. Hotel prošel renovací v roce 2012 a nachází se v klidné tropické zahradě na východním pobřeží ostrova v oblasti Palmar s téměř nekonečnou krásnou pláží podél tyrkysové laguny.Pokud si budete chtít relaxaci na pláži a odpočinek zpestřit nějakým výletem, nabízí se například návštěva do cca 20km vzdáleného tropického lesa Domaine du Chasseur, nacházející se na soukromém pozemku 3000 ha je zasazen do horského masivu Anse Jonchée, Zaměřují se zde především na zachování endemických druhů .V bujné tropické vegetaci s krásnými ebenovými stromy, eukalypty, palmami a divokými orchidejemi žijí zdejší opice, jeleni a divočáci, můžete zde pozorovat také několik ohrožených druhů ptáků - například mauricijské poštolky.
příjemný all inclusive hotel
  • 48kmletiště
  • 0mpláž
  • 39kmPort Luis

Popis hotelu

Téměř 300 pokojů řadí tento resort dle velikosti do střední kategorie. Pastelové barvy interiéru pokojů přispívají k příjemnému pocitu ubytovaných hostů, na výběr je ze čtyř kategorií ubytovacích jednotek, standardní pokoje (30 m2), superior pokoje (42 m2), dvouložnicové deluxe pokoje (72 m2) a případně největší dvě suity (80 m2).Gurmání mají na výběr ze třech restaurací. K posezení na drink a koktejly je na výběr ze 3 barů (Coral Bar, Shakers nebo The Pub pro milovníky piva a vína – zde je možné sledovat různé sportovní přenosy). Relaxovat můžete u bazénu, případně využít nabídky na aktivní odpočinek v rámci různých druhů sportu - aerobic, fitness, tenis, vodní polo, aqua gym, šnorchlování, kajak, windsurfing a další.

Ubytování a Stravování

Ke standardnímu vybavení pokoje patří klimatizace, plazmová TV, připojení na internet, telefon, minibar, trezor. Hoteloví hosté mohou čerpat all inclusive ve všech třech restauracích – hlavní Indigo(indické,čínské,kreolské speciality a samozřejmě mezinárodní kuchyně), Dolce Vita (italská kuchyně s domácími těstovinami), La Plage (tato plážová restaurace s neformální atmosférou nabízí především grilované mořské speciality, dále sendviče a různé snacks).

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha - Mauricius - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000