Poloha

Mosambik, který leží v jihovýchodní Africe na březích Indického oceánu nabízí špičkovou exotickou dovolenou. Klienti zde mohou odpočívat na krásných bílých pláží, koupat se či potápět v křišťálově modré vodě Indického oceánu. Na souostroví se dostanete letadlem, pravidelnou linkou z Johanesburgu, na letiště Vilanculos. V příletové hale na Vás bude čekat zástupce resortu, který Vám bude asistovat při imigrační kontrole. Transfer malým letadlem z Letiště ve Vilanculos do resortu trvá cca 15 minut.
Luxusní dovolená v luxusním prostředí.
  • 20min. letu z letiště Vilanculos
  • 45min. plavba lodí

Popis resortu

V resortu se nachází 2 restaurace, bary, bazény a posilovnu. Anantara je ideální pro takové aktivity jako je potápění nebo rybolov. Kromě těchto činností resort nabízí další vodní aktivity (od šnorchlování, vodního lyžování, windsurfingu, kajakingu a plachtění), pozemní sporty (ježdění v dunách, jízda na koni, volejbal či golf), i relaxaci v místním lázeňském centru.

Ubytování a stravování

Resort nabízí 30 plážových bungalovů, 13 luxusních vil, 1 executive suite. Všechny klimatizované pokoje disponují koupelnou s vysoušečem vlasů, venkovní sprchou, šatnou, terasou, minibarem, moskytiérou, satelitní TV, trezorem a kávovarem. Ubytování je zajištěno s All Inclusive.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.