Poloha

Resort je lokalizován ve východní části vnějšího oblouku umělého poloostrova The Palm Jumeirah. Vzdálenost od letiště je 41km a 30km od centra Dubaje, kterou můžeme rozdělit na 3 části: Burj Dubai, Deiru a část Jumeirah, která je v současnosti hlavní rekreační oblastí. V této části Dubaje nalezneme palmové ostrovy a na moři stavějící se ostrovy ve tvaru mapy světa. Významnou ulicí je Sheyk Zayed Road s mrakodrapy včetně nejvyššího mrakodrapu světa Burj Khalifa.
Užijte si jedinečnou dovolenou v hotelu postaveném v asijském stylu.
  • 41kmletiště Dubaj
  • 17kmgolf
  • 30kmcentrum Dubaje

Popis hotelu

Luxusní resort je vystavěn v asijském stylu. Unikátní jsou především, doposud ve Spojených arabských emirátech ojedinělé, vodní vilky, které nabízejí krásný výhled na Arabský záliv. K zábavě a sportovnímu vyžití slouží 25 metrů dlouhý bazén, 2 tenisová hřiště, plážový volejbal, tělocvična, vodní sporty a možnost potápění. Hotelové spa centrum nabízí celkem 17 relaxačních místností včetně místnosti pro thajské masáže a hammam, studio na jógu a venkovní terasu s vířivkou. Pro děti je připraven dětský klub včetně dětského bazénku a hřiště, odrostlejší děti najdou zábavu mj. také v herních místnostech.

Ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno do několika kategorií. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří klimatizace, TV, příslušenství na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor, připojení k internetu a koupelna s vanou a sprchou. Hoteloví hosté mohou své chuťové buňky uspokojit v některé ze 4 mezinárodních restaurací (hlavní restaurace – Crescendo, asijská – Mekong, australská – Bushman’s Australian Restaurant & Bar a restaurace se zaměřením na středomořskou kuchyni – Beach House). Ubytování je zajištěno se snídaní s možností dokoupení plné penze.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000