Poloha

Phuket je největší thajský ostrov (543 km2) a zároveň jediný ostrov, který je také provincií (nejbohatší v zemi). Je 48 km dlouhý a asi 22 km široký. S pevninou je spojen slavným mostem milenců jménem „saphán Sarasim”. Býval regionální centrálou s bohatou a barvitou historií – v minulých stoletích se tu těžil ve velkém cín. Setkávali se tu obchodníci a dělníci z celého světa a dali tak základ multikulturní společnosti s výrazným vlivem čínským a malajským.
Jeden z nejžádanějších resortů v Thajsku
  • 14kmletiště Phuket
  • 40kmPhuket
  • 16kmnárodní park Sirinat
  • 0mpláž

Popis hotelu

Anantara Phuket Villas se nachází na pláži Mai Khao a patří k velmi žádaným resortům v Thajsku. Resort je postaven v souladu s přírodou, působí otevřeně a vzdušně, a tak navozuje pocit, že jste stále v kontaktu s všude přítomnou zelení. Hosté mohou odpočívat na krásné písečné pláži, nebo si dopřát masáž v luxusním wellness centru. Mezi aktivity, kterým se lze v resortu věnovat, patří jóga, nebo škola thajské kuchyně. K dispozici je zde také zázemí pro vodní sporty. Od mezinárodního letiště je Ananatara Villas vzdálený pouhých 15 minut jízdy.

Ubytování a stravování

Anantara Phuket Villas nabízí 25 stylových Pool Villas, které nabízí 180 m2 luxusu a pohodlí plné thajských doplňků, 23 Garden Pool Villas, 23 Lagoon Pool Villas, 11 prostorných Sala Pool Villas, které jsou podobné jako Lagoon Pool Villas, mají však navíc terasu rozprostírající se nad lagunou. Dále je možné se ubytovat v komfortním Similian Suite o rozloze 360 m2 se dvěma ložnicemi Sala pool villa, zde Vás čeká přepychové pohodlí spolu s krásným interiérem, kde se snoubí tradiční thajské umění s moderními prvky. V restauraci La Sala,se podává snídaně asijské a západní kuchyně bufetovým způsobem. Během dne La Sala nabízí italskou kuchyni i vynikající thajská jídla. Ubytování je zajišťováno se snídaní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.