Poloha

Phuket je největší thajský ostrov (543 km2) a zároveň jediný ostrov, který je také provincií. Je 48 km dlouhý a 22 km široký. S pevninou je spojen slavným mostem milenců jménem „saphán Sarasim”. Nejkrásnější pláže ostrova jsou umístěny na západním pobřeží. Phuket ukrývá bujnou tropickou vegetaci, dlouhé pláže a půvabné zátoky. Za poznání stojí pestrý městský život a buddhistické památky.
Jeden z nejžádanějších resortů v Thajsku
  • 14kmletiště Phuket
  • 40kmPhuket
  • 16kmnárodní park Sirinat
  • 0mpláž

Popis hotelu

Anantara Mai Khao Phuket Villas se nachází na pláži Mai Khao a patří k velmi žádaným resortům v Thajsku. Resort je postaven v souladu s přírodou, působí otevřeně a vzdušně, a tak navozuje pocit, že jste stále v kontaktu s všudypřítomnou zelení. Hosté mohou odpočívat na krásné písečné pláži nebo si dopřát masáž v luxusním wellness centru. Mezi aktivity, kterým se lze v resortu věnovat, patří jóga nebo škola thajské kuchyně. K dispozici je zde také zázemí pro vodní sporty. Od mezinárodního letiště je Ananatara Villas vzdálený pouhých 15 minut jízdy.

Ubytování a stravování

Anantara Phuket Villas nabízí ubytování v 91 vilách zasazených do tropické zahrady. Všechny vily mají vlastní bazén a jsou rozděleny do několika kategorií s plochou od 186 m2 do 460 m2. Nejluxusnější type je Two Bedroom Jim Thompson Villa s bazénem o rozloze 67 m2.Ve všech vilách Vás čeká přepychové pohodlí spolu s krásným interiérem, kde se snoubí tradiční thajské umění s moderními prvky. V restauraci La Sala se podává snídaně asijské a západní kuchyně bufetovým způsobem. Během dne La Sala nabízí italskou kuchyni i vynikající thajská jídla. Ubytování je zajišťováno se snídaní.

Pool Villa

Tato privátní vila se zahradou a bazénem nabízí soukromí, pohodlí a luxus. Vila je tvořena ložnicí, koupelnou a soukromou zahradou s bazénem a altánem. V horkém dni jistě oceníte venkovní sprchu nebo venkovní vanu zasazenou v bazénu. Maximální obsazenost vily jsou 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Two Bedroom Family Pool Villa

Vila se 2 ložnicemi je ideální volbou pro rodiny s dětmi i skupiny přátel. Vnitřní prostory vily zahrnují 2 ložnice, obývací část, jídelnu a koupelnu s venkovní dešťovou sprchou. Privátní zahrada ukrývá altán s posezením a bazén. Maximální obsazenost vily jsou 4 dospělé osoby a 2 děti.

Termíny a ceny

Ceny ubytování a transferu jsou na vyžádání.

Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.

 


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.