Poloha

Luxusní vilkový komplex se nachází na poloostrově Akamas, který je nejzápadnějším výběžkem ostrova. Tato část je pro svou nádhernou přírodu a mystickou atmosféru sahající až do starověku považovaná za jednu z nejkrásnějších na Kypru. Resort je od mezinárodního letiště v Larnace vzdálen přibližně 2 hodiny jízdy.
Thalasso spa s životní filozofii Well-Beingu.
  • 170km letiště Larnaca
  • 2,2km centrum Latchi Village
  • 0m pláž

Popis hotelu

Anassa je ve staré řečtině výraz pro královnu a tento výraz plně vystihuje úroveň služeb a ubytování, které čekají na své hosty. V areálu se nachází 5 restaurací, kde můžete ochutnat místní a sezónní speciality. V areálu hotelu jsou vnitřní a venkovní bazény, 2 tenisové kurty a unikátní luxusní Thalasso spa, které přináší ojedinělý přístup k životní filozofii Well-Beingu. 100% přírodní produkty a propracované špičkové procedury jsou zárukou znovunalezení ztracené vitality a zdraví člověka. V nabídce je široká paleta léčebných, detoxikačních a masérských procedur. Nechybí ani kosmetický a kadeřnický salón. Zde si můžete vychutnat sky-lit, krytý bazén, 18 místností pro procedury, sauny, parní lázně, bazén s mořskou vodou, squash, fitness centrum a kadeřnictví. Hotel nabízí vodní sporty například potápění, plachtění a windsurfing. Nejbližší 18 jamkové golfové hřiště se nachází přibližně hodinu jízdy od hotelu. V hotelu se pořádají i svatby.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí pokoje různých kategorií. Každý pokoj disponuje balkonem a minibarem, klimatizací, trezorem a v celém komplexu je možný bezdrátový přístup na internet zdarma. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Larnaca - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.