Poloha

Ostrov Phuket je největší a nejnavštěvovanější ostrov v Thajsku. Celá tato provincie je nejbohatší a nejoblíbenější rekreační oblast v jihovýchodní Asii nabízející řadu možností sportovního i kulturního vyžití. V dnešní době je to luxusní lokalita s přepychovými hotely, nádhernými písečnými plážemi a turistickým servisem na vysoké úrovni.
Užijte si nekonečné výhledy na Andamanské moře.
  • 9kmletiště Phuket
  • 30kmcentrum Phuket
  • 0mpláž

Popis hotelu

Andaman White Beach Resort se nachází na privátní pláži s nekonečnými výhledy na Andamanské moře. K vybavení hotelu patří recepce, několik restaurací a bar s terasou nabízející speciality jak tradiční tak mezinárodní kuchyně, venkovní bazén, lázně s nabídkou masáží a centrum vodních sportů s nabídkou kurzů potápění. Nedaleko od resortu se nachází golfové hřiště a hotel je také v dobré dostupnosti nákupních možností a nočního života. Andaman White Beach Resort je vzdálený 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Phuket a od města Phuket 45 minut jízdy. Lázně Dala nabízí relaxační thajské masáže, péči o obličej a kosmetické procedury. Thajská restaurace Tom Yam podává výběr místních jídel, zatímco Mareblue Corner nabízí západní jídla. Nápoje si můžete vychutnat v baru Coconut nebo v plážovém baru.

Ubytování a stravování

K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení se sprchou, kabelová TV, CD/DVD přehrávač, WIFI (na vyžádání), vysoušeč vlasů, trezor, klimatizace. Ubytovat se zde můžete v pokojích typu Deluxe s výhledem na moře s možností také venkovní vířivky za příplatek. Dále Resort disponuje také plážovými vilkami s privátním bazénem. Ubytování je zajišťováno se snídaní. Za příplatek je možné doobjednat polopenzi nebo plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.