Poloha

Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova v oblasti zátoky Turtle Bay. Záliv Turtle Bay, je prvním národním mořským parkem v oblasti. Své jméno získal podle velkého množství želv, které zde hledají své útočiště. Oblast nabízí skvělé podmínky pro potápění i šnorchlování, krásné bílé písčité pláže chráněné korálovými útesy. Jen několik minut od zálivu se nachází historická usedlost Balaclava, ve které najdete starověké ruiny z koloniálních dob a krásné zahrady, které lákají k prohlídce.
příjemný boutique hotel
  • 60kmletiště
  • 0mpláž
  • 12kmPort Luis

Popis hotelu

Boutique resort nabízí ubytování pouze v 50ti jednotkách dvou kategorií – suite (4 druhy) nebo imperiál vily (jedno až čtyřložnicové). Resort gurmánům nabízí pestrou nabídku specialit mezinárodní i asijské kuchyně v hlavní restauraci Oryza nebo speciality grilu a dary moře v Passion Grill, v Sylea Bar and Lounge najdou své útočiště milovníci koktejlů, dobrého vína, kávy či lehkých sldakostí šéfkuchaře.Na přání Vám připraví také romantickou večeři při svíčkách na pláži. Relaxovat můžete nejen u některého ze dvou bazenů, z nichž jeden je se slanou vodou, ale také ve vyhlášených lázních Angsana Spa. Sportovci uvítají možnost návštěvy plně vybaveného fitness. Hotel nabízí pestrý sortiment vodních sportů včetně windsurfingu a vodního lyžování. Podmořský svět budete moci objevovat prostřednictvím šnorchlování, potápění nebo výletů lodí s proskleným dnem.

Ubytování a Stravování

Všechny suity jsou velmi prostorné, vždyť i ta nejmenší z nich Garden Suite with Ocean View má 72m2.Interiéry suite jsou moderně a elegantně zařízeny a laděny v přírodních barvách, prostorné koupelny s vanou i sprchou, šatnou , ložnice s povlečením z egyptské bavlny, v obývací části plazmová TV, dokovací Ipod stanice, WI-FI připojení na internet, elektronický minitrazor, telefon, čajový a kávový set (některé suity jsou vybaveny rovněž kávovarem Nesspresso) a samozřejmě individuálně regulovatelná klimatizace spolu s ventilátorem. Vyšší kategorie suite mají svůj bazenek, některé rovněž jacuzzi nebo minilázně. Pro početnější rodiny jsou v nabídce víceložnicové Imperiál villy. Nejen gurmáni ocení v případě hlavní restaurace Oryza možnost volby velmi příjemného sezeni nejen uvnitř, ale také v tropické zahradě či u bazénu.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha - Mauricius - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000