Poloha

Hotel se nachází na severozápadním pobřeží ostrova v oblasti zátoky Turtle Bay. Záliv Turtle Bay je prvním národním mořským parkem v oblasti. Své jméno získal podle velkého množství želv, které zde hledají své útočiště. Oblast nabízí skvělé podmínky pro potápění i šnorchlování. Nachází se zde krásné bílé písčité pláže chráněné korálovými útesy. Jen několik minut od zálivu se nachází historická usedlost Balaclava, ve které najdete starověké ruiny z koloniálních dob a krásné zahrady, které lákají k prohlídce.
Příjemný boutique hotel
  • 60kmletiště
  • 0mpláž
  • 12kmPort Luis

Popis hotelu

Boutique resort nabízí ubytování pouze v 50 jednotkách v několika kategoriích typu suite a vila. Resort gurmánům nabízí pestrou nabídku specialit mezinárodní i asijské kuchyně v hlavní restauraci Oryza nebo speciality grilu a dary moře v Passion Grill, v Sylea Bar and Lounge najdou své útočiště milovníci koktejlů, dobrého vína, kávy či lehkých sladkostí šéfkuchaře. Na přání Vám připraví také romantickou večeři při svíčkách na pláži. Relaxovat můžete nejen u některého ze 2 bazénů, z nichž jeden je se slanou vodou, ale také ve vyhlášených lázních Angsana Spa. Sportovci uvítají možnost návštěvy plně vybaveného fitness. Hotel nabízí pestrý sortiment vodních sportů včetně windsurfingu a vodního lyžování. Podmořský svět budete moci objevovat prostřednictvím šnorchlování, potápění nebo výletů lodí s proskleným dnem.

Ubytování a stravování

Všechny suity jsou velmi prostorné. Na výběr je ze suite s výhledem na moře, vlastním bazénem, zahradou nebo napříkad ze Spa Suite. Největší jednotkou je Imperial Pool Villa, která nabízí výhled na moře z pohodlí privátního bazénu. Interiéry jsou moderně a elegantně zařízeny a laděny v přírodních barvách, prostorné koupelny s vanou i sprchou, šatnou, ložnice s povlečením z egyptské bavlny, v obývací části plazmová TV, dokovací iPod stanice, WI-FI připojení na internet, elektronický minitrezor, telefon, čajový a kávový set (některé suity jsou vybaveny rovněž kávovarem Nesspresso) a samozřejmě individuálně regulovatelná klimatizace spolu s ventilátorem. Vyšší kategorie suite mají svůj bazenek, některé rovněž jacuzzi nebo minilázně. Pro početnější rodiny jsou v nabídce více ložnicové Imperial Pool Villy. Nejen gurmáni ocení v případě hlavní restaurace Oryza možnost volby velmi příjemného posezení nejen uvnitř, ale také v tropické zahradě či u bazénu.

Garden Lagoona Suite

Suite o rozloze 72 m2 je elegantně zařízen kombinací přírodního dřeva, moderního nábytku a kamenných prvků. Je vybaven manželskou postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými lůžky. Na ložnici navazuje šatna a vstup do koupelny, kde je hostům k dispozici vana a dešťová sprcha. Dostatek světla v ložnici zajišťuje francouzské okno vedoucí na privátní verandu. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Deluxe Pool Suite (partial Sea-view)

Vychutnejte si zvuky exotických přírody, vychutnejte výhled z balkónu a osvěžte se ve svém nekonečném bazénu. Suite o rozloze 84 m2 se nachází ve vyšším patře a poskytuje tak nezapomenutelný výhled do zahrad a částečný výhled na moře. Suite se skládá z prostorné ložnice s obývací částí, samostatnou šatnou, koupelnou a samostatnými toaletami. Z ložnice a z koupelny je vstup na terasu vybavenou lehátky a posezením. V horkých dnech hosté jistě ocení soukromý bazén s plochou 13 m2. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2019.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

1.6.-30.6.2019   1.7.-7.9.2019 8.9.-30.9.2019  1.10.-31.10.2019   1.11.-30.11.2019 1.12.-23.12.2019 
 Garden Lagoona Suite  5.630,- Kč  5.940,- Kč  6.410,- Kč  7.820,- Kč  8.210,- Kč  6.730,- Kč
 Deluxe Pool Suite with partial Seaview  7.190,- Kč  7.500,- Kč  8.600,- Kč  10.320,- Kč  10.840,- Kč  9.030,- Kč
* Cena na osobu/noc včetně snídaně při obsazení pokoje 2 osobami.

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha - Mauricius - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.

Stravování za příplatek 

Za příplatek je možné zajistit pobyt včetně polopenze či plné penze.

 typ stravování  cena na osobu/noc
 polopenze  1.500,- Kč
 plná penze  2.500,- Kč


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.