POLOHA

Hotel Annapurna se nachází v části Courchevel 1850 a jedná se o nejvýše položený hotel v této oblasti stojící mimo centrum střediska. Je orientován na jih přímo na sjezdovce Pralong. Transfer z letiště v Ženevě trvá 2 hodiny 15 minut.
Luxusní hotel přímo na sjezdovce s bohatou možností aprés ski programu.
  • 190kmletiště Ženeva
  • 1150kmPraha
  • 3kmCourchevel 1850 centrum

POPIS HOTELU

Annapurna je luxusní hotel s širokým zázemím včetně relaxačního centra a jednací místnosti s možností technického vybavení. Po celodenním lyžování není nic lepšího než využít vyhřívaný bazén s bezkonkurenčním výhledem na hory nebo saunu, turecké lázně, jacuzzi či masáže. Pro Vaše pohodlí zde najdete také nabídku dalších služeb jako kadeřnictví, kosmetiku, fitness centrum, obchod s lyžařským vybavením, dětskou hernu a hrací místnost se stolními hrami. Hotel disponuje garážovým stáním pro osobní vozy.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí pokoje různých kategorií od standardních pokojů po suite. Standardní dvoulůžkové pokoje jsou v dřevěném dekoru, vybaveny vlastním koupelnou s toaletou, trezorem, minibarem, telefonem s přímou volbou, vysokorychlostním přístupem k internetu a satelitní TV s DVD přehrávačem. Orientaci mají do údolí a jsou bez balkonu. Stravování je v hotelové restauraci s nabídkou mezinárodní a francouzské kuchyně. V teplých slunečných dnech se nabízí možnost poobědvat na terase. Svůj oblíbený nápoj si můžete vychutnat u krbu v baru, kde ve večerních hodinách dokresluje atmosféru pianista hrající francouzské a mezinárodní melodie.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Ženeva - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.