Poloha

Plážový resort v přímořském letovisku u pláže Aonang je obklopený nedotčenými přírodními scenériemi a vápencovými útesy. V blízkosti se nachází obchody, restaurace a tržnice. Letiště v Krabi je vzdálené pouze 30 km a letiště Phuket 150 km.
  • 30kmletiště

Popis resortu

Areál resortu zahrnuje 7 budov se 126 pokoji několika kategorií. V teplých dnech hosté ocení 2 hotelové bazény s lehátky a slunečníky. Pro sportovní nadšence je k dispozici hotelové fitness centrum. Thajské masáže si mohou hosté dopřát ve Spa centru, zatímco se o nejmladší hosty postarají hoteloví zaměstnanci v rámci dětského klubu.

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích několika kategorií a v apartmá. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na moře či do zahrady. Resort nabízí stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Hotelové restaurace servírují pokrmy thajské i mezinárodní kuchyně. Nejmenší hosté ocení speciální dětská menu. Typické drinky si hosté mohou vychutnat v jednom ze 4 hotelových barů.

Superior Room

Dvoulůžkový pokoj o rozloze 37 m2 má vlastní balkon s výhledem do tropické zahrady. Pokoje jsou nabízeny ve 2 variantách - s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky.

Grand Superior Room

Všechny pokoje typu Grand Superior jsou umístěny v 2. nebo 3. patře a umožňují tak krásné výhledy do zahrady a na bazén. K pokoji o rozloze 44 m2 náleží také balkon s posezením. Samozřejmostí je vybavení klimatizací a WiFi zdarma.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2020.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

 11.1. - 15.4.2020 16.4. - 31.10.2020
Superior Room 1.840,- Kč 1.420,- Kč
Grand Superior Room 2.030,- Kč 1.510,- Kč
* Cena na osobu/noc včetně snídaně při obsazení pokoje 2 osobami.

Letenky zajistíme dle přání za aktuálně nejvýhodnější cenu.
Cena transferu na vyžádání.

Stravování za příplatek

Za příplatek je možné zajistit pobyt včetně polopenze či plné penze.

typ stravování cena na osobu/noc
polopenze 850,- Kč
plná penze 1.320,- Kč


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.