Poloha

Je mnoho bájí a legend dotýkajících se Santorini (úředním jazykem Théry) tohoto nádherného ostrova v souostroví Kyklad. Santorini je oprávněně považován za nejcennější perlu ve šňůře řeckého souostroví. Turisty je vyhledáváno pobřeží průzračného moře s širokými plážemi. Navštívit můžete muzeum vín, kde můžete zároveň ochutnat vína místních kvalitních značek. Dnes je pro Santorini typická, především modrá, barva střech a bílá barva domů na pozadí kobaltově modrého moře. Na plážích je drobný černý písek.
Hotel vhodný pro novomanžele či náročnější klientelu.
  • 10km letiště
  • 3km pláž
  • 2km centrum Fira

Popis hotelu

Na zcela výjimečném místě vzdáleném cca 10 km od letiště a 10 minut od centra hlavního města ostrova Fira se nachází tento moderní a luxusní komplex, ve kterém na Vás dýchne historie celého ostrova. Aqua suites se nacházejí na nejvyšším bodě ostrova s nádherným a okouzlujícím výhledem. Negativum v podobě vzdálenosti na pláž hotel nahrazuje jedinečným výhledem na celý záliv, také proto je hotel vyhledáván nejen novomanžely, ale také náročnými klienty, kteří neopakovatelné romantické výhledy ocení.

Ubytování a stravování

Čtyři luxusní suity postavené a vybavené v tradičním řeckém stylu Vás okouzlí již při vstupu. Každý apartmán je originálně zařízen a nabízí svým hostům prostornou terasu, LCD televizi se satelitním příjmem, DVD přehrávač, rádio a trezor. V Aqua Executive a Honeymoon suite pak naleznete venkovní jacuzzi, ze které se Vám naskytne neocenitelný výhled a to vše v naprostém soukromí. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: Na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Santorini-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.