POLOHA

Starobylá vesnička Lindos, rozkládající se na více než sto metrů vysoké skále, patří k nejkrásnějším místům na ostrově Rhodos. Lindos je také turistické letovisko, které se nachází asi 6 km od této vesničky. Ačkoliv na počátku 17.století postihlo Lindos silné zemětřesení, zachoval si do dnešních dnů svůj typický původní ráz. Teploty zde často v srpnu šplhají velmi vysoko - Lindos je tak označován "nejteplejším místem" na celém ostrově Rhodos.
Resort pouze pro dospělé.
  • 54kmletiště Rhodos
  • 48kmRhodos město
  • 1,5kmLindos

POPIS HOTELU

Exkluzivní hotelový komplex leží v zálivu u cca 200 m dlouhé pláže s kamenitým vstupem do moře, který usnadňují dřevěná mola. Tradiční řecká vesnička Lindos je vzdálena 1,5 km od hotelu, hlavní město Rhodos 48 km a mezinárodní letiště 54 km. Resort se skládá z 8 oddělených nízkopodlažních budov (hlavní 3-patrová budova, 7 dvoupatrových křídel), umístěných v zahradě s nádhernými lagunami, palmami a olivovníky. V areálu se nachází 3 venkovní bazény, 4 restaurace, 3 bary, tělocvična, butik, zlatnictví a malá galerie. Součástí komplexu jsou také lázně -"AquaSenses", které poskytují léčebné procedury a kosmetické služby (sauna, turecké lázně, masáže, kadeřnictví). Přibližně 33 km od hotelu se nachází golfové hřiště. Hotel neakceptuje děti do 16-ti let.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje 136 prostornými pokoji a apartmá, z nichž většina má výhled na moře. 43 apartmá nabízí vlastní privátní bazén. Jemné, přírodní barvy pokojů navozují pocit relaxace a klidné atmosféry. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné si doobjednat polopenzi. Resort nabízí 4 restaurace (tradiční řecká a mezinárodní kuchyně). Ve večerních hodinách je vyžadován smart casual dress-code.

Termíny a ceny

V hotelu nelze ubytovat děti.
Letecká přeprava: Praha – Rhodos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.