Poloha

Hotel se nachází v blízkosti středisek Agios Petros a Lefkimi v jižní části ostrova u písečné pláže. Letiště je vzdáleno přibližně 45 kilometrů. Aquis Capo di Corfu Klidné středisko Agios Petros, které leží na jižním cípu ostrova Korfu, se nachází přibližně 50 kilometrů od hlavního města. Středisko je vhodné pro rodiny s dětmi, ale i mladé páry toužící po odpočinku. V centru letoviska najdeme několik tradičních taveren, restaurací, barů a obchody se suvenýry. Živé středisko Kavos je vzdáleno přibližně 3 kilometry.
Nádherný výhled na záliv Garitsa.
  • 40km letiště a centrum
  • 30km letní zámeček
  • 0m pláž

Ubytování

Hotel disponuje 2 venkovními bazény, plážovým volejbalem, tělocvičnou a tenisovými kurty. Pro děti je připraven dětský klub, hřiště a dětský bazén se skluzavkami.

Ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno na standardní a rodinné pokoje a 2 ložnicové rodinné suity. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a fénem, klimatizací, satelitní televizí, telefonem, DVD přehrávačem, přístupem na internet, trezorem, mini lednicí a terasou nebo balkonem. Stravování je zajištěno v hlavní bufetové restauraci Arete, která je zaměřena na středomořskou a mezinárodní kuchyni a v restauraci `a la carte Il Pirata. Za příplatek je možné zajistit all inclusive stravování. Nejrůznější koktejly můžete ochutnat v lobby baru, v baru u bazénu nebo na pláži.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Kerkyra - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.