POLOHA

Tento designový městský hotel je součástí Burj Khalifa. Je tedy téměř povinností hotelového hosta prohlídku této ikonické stavby Dubaje zařadit do svého programu. Věž dosahuje výšky až 828 metrů a samotná budova, která byla otevřena v lednu 2010 může někomu připomínat několik plechovek naskládaných na sebe.Pravděpodobně největším lákadlem pro návštěvníka Burj Khalify je nejvýše položená venkovní vyhlídková plošina na světě - At the Top leží ve 124. patře ve výšce 452 metrů nad zemí. Návštěvu si naplánujte ještě před setměním, ať máte možnost vidět Dubaj z nadhledu za světla i za tmy.
Hotel navržený modním guru.
  • 14kmletiště Dubaj
  • 5kmpláž
  • 23kmEmirates Golf Club

POPIS HOTELU

Špičkový designový hotel se rozkládá na 6 podlažích nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a nabízí velkolepý výhled na město Dubai. Navrhovatelem stavby byl známý italský módní guru Giorgio Armani. Hotel má svůj vlastní vchod do mrakodrapu. Hotel má k dispozici celkem 160 ubytovacích jednotek.Hosté si mohou vybrat z 8mi kategorii, dvě kategorie pokojů Armani Deluxe s plochou 45 m2, Armani Classic se 70 m2 a 6 kategorii suites, od Armani Fountain Suite s 80 m2, přes Armani Executive Suite s 95 m2 až po největší Armani Dubai Suite s téměř 400 m2. K relaxaci hotelovým hostům slouží velkoryse pojaté wellness centrum Armani Spa, kde je možné absolvovat různé procedury a vyzkoušet sekvenční hydrotermální procedury. V hotelu, který navrhoval módni guru, nemůže samozřejmě chybět ani nákupní centrum, kde hosté najdou Armani Galleria s módou, květinami a italským jemným pečivem.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

¨ Interiér elegantních a velmi decentně zařízených pokojů si zakládá na dokonalosti jednotlivých linií. Pokoje jsou zařízeny japonskými rohožemi tatami, luxusními tkaninami, TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a dokovací stanicí pro iPod a mají bezplatné Wi-Fi. Gurmáni ocení v tomto případě nejen vytříbenost jednotlivých menu v celkem 7mi zdejších restauracích,ale také originální design samotných interiérů. Armani Mediterraneo nabízí speciality středomořské kuchyně, Armani Hashi podává japonskou kuchyni, Armani Ristorante – italská kuchyně, Armani Amal –nabízí indické speciality, Armani Deli – mix italských a mezinárodních delikates,Armani Lounge- špičková italská káva a další mezinárodní drinky, vína, aperitivy koktejly se zde podávají až do pozdních nočních hodin, Armani Privé pořádá nejoblíbenější klubové noci Dubai za účasti mezinárodních DJ.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000