Popis teamu

Jeden z nejznámějších anglických fotbalových klubů, jeho dres oblékají i naši reprezentanti Tomáš Rosický a nově Petr Čech. Arsenal byl založen již v roce 1886 a brzy začal sbírat první trofeje. V současné době je držitelem 13 trofejí z Football League First Division a Premier League. K nejúspěšnějším v historii klubu patří rok 2003/2004, kdy se Arsenalu podařilo dokončit sezónu bez jediné porážky. Podle časopisu Forbes patří mezi pět nehodnotnějších fotbalových klubů na světě.

Premier League

Anglická Premier League je nejstarší fotbalovou ligovou soutěží na světě - pod názvem Football League Firs Division byla založena již roku 1888. Nový formát soutěže používaný dodnes byl ustanoven v roce 1992. Spolu se španělskou a německou ligou tvoří trojlístek těch nejlepších na světě. Soutěž hraje 20 týmů v 38 zápasových kotlech a mezi největší favority patří Manchester United, Chelsea, Arsenal či Liverpool.

Termíny a ceny

CENY PRO SEZÓNU 2019/2020 JSOU NA VYŽÁDÁNÍ

Balíček služeb na osobu zahrnuje:

ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu Double Tree by Hilton Islington nebo v podobném, vstupenku na zápas v sektoru Club Level, občerstvení o poločase, pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku dle zákona 159/1999 Sb.

Balíček služeb nezahrnuje:

leteckou dopravu (na vyžádání zajistíme), komplexní cestovní pojištění, další fakultativní služby

Důležité upozornění

Pro závaznou objednávku je nutné složit zálohu ve výši 100%, po potvrzení ze strany Exclusive Travel Čedok jsou vstupenky (fotbalový balíček) nevratné a neměnné, potenciální storno je tak ve výši 100%.

POŘADATEL SOUTĚŽE SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY TERMÍNU A ČASU ZÁPASU, V DŮSLEDKU TAKOVÉ ZMĚNY NENÍ MOŽNÁ ŽÁDNÁ KOMPENZACE


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.