POLOHA

Hotel se nachází v moderní budově přímo u moře u olympijského přístavu, pouhých 350m od zastávky metra. Cesta do historického centra trvá přibližně 15 minut. V těsné blízkosti jsou nejlepší městské pláže a živé promenády s množstvím restaurací, barů a obchodů.
Po dni stráveném prohlídkou města si dopřejte odpočinek ve vyhlášených hotelových lázních Six Senses Spa.
  • 17kmletiště Barcelona
  • 350mmetro Ciutadela
  • 400mpláž

POPIS HOTELU

Designový hotel patřící do sítě Ritz–Carlton byl v říjnu roku 2003 vyhlášen časopisem Condé Nast Traveller nejlepším hotelem na světě. V hotelu se nachází vyhlášené lázně, které se pyšní nejuznávanější značkou na světě Six Senses Spa. O gastronomické zážitky se postará restaurace Enoteca, která se pyšní 2 Michelinskými hvězdičkami. Pro sportovně založené klienty je k dispozici nejmodernější fitness centrum s panoramatickým výhledem na město.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí 482 prostorných a špičkově zařízených pokojů s nádhernými výhledy. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají satelitní TV, telefon, připojení na internet, DVD přehrávač, mini bar, trezor a vlastní sociální zařízení. Ve večerních hodinách pak můžete využít bohaté nabídky hotelových restaurací a barů a vychutnat si lahodnou večeři nebo některý z široké nabídky drinků.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Barcelona - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.