poloha

Asimina Suites, který patří do hotelového řetězce Constantinou Bros, se nachází v rozkvetlé zahradě v blízkosti moře a písečné pláže, v klidném prostředí na okraji letoviska Paphos. Turistické centrum Phaposu je vzdáleno přibližně 2,5km. Hotel se zaměřuje především na dospělou klientelu, od 16 let.
Hotel pro klienty od 16 let.
  • 134km letiště Larnaca
  • 2,5km centrum Paphos
  • 0m pláž

popis hotelu

V hotelu se nachází 2 venkovní sladkovodní bazény, vířivka a vnitřní sladkovodní bazén. Lehátka a ručníky se slunečníky jsou zdarma k dispozici u bazénu i na pláži., Dále je hostům k dispozici tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, animační programy, masáže, aromaterapie, parní lázeň, sauna, fitness centrum a kadeřnické služby. V hotelu je dále několik barů, jako piano bar, venkovní bar, snack bar či vnitřní a venkovní restaurace.

ubytování a stravování

Hotel disponuje krásnými pokoji typu suites, které tvoří ložnice a obývací pokoj, některé typy s vlastním bazénem. Všechny pokoje jsou prostorné a jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, klimatizací, vysoušečem vlasů, telefonem, možností připojení na internet, satelitní LCD TV, rádiem, DVD přehrávačem, minibarem, rychlovarnou konvicí, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo s částečným výhledem na moře. Na pokoji jsou též župany, pantofle a žehlící prkno se žehličkou. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.