Poloha

Turistické středisko Tigaki leží na severu ostrova Kos, v blízkosti hlavního města. Velkým lákadlem tohoto střediska je jedna z nejdelších písčitých pláží ostrova Kos, měří 10 km a je ideální i pro děti, neboť u břehu vytváří dlouhou mělčinu. Pláž byla již několikrát oceněna modrou vlajkou EU za kvalitu vody. Větrné podmínky v této oblasti jsou výzvou pro milovníky jachtingu a windsurfingu. Z letoviska Tigaki můžete dojít procházkou k solnému jezeru Alikes, kde od listopadu do dubna hnízdí plameňáci.
Nedaleko hotelu je také potápěčská škola s týmem profesionálů, kteří organizují výlety za potápěním a prozkoumáváním vod Egejského moře.
  • 22km letiště
  • 5km centrum Kos
  • 0m pláž

Popis hotelu

Hotel Astir Odysseus je situován na klidném místě, poblíž letoviska Tigaki, u menší písečné pláže. Hlavní město Kos je vzdáleno cca 6 km a městečko Tigaki, s různými tavernami, restauracemi a obchůdky, cca 5 km. Tento elegantní, luxusní a komfortní hotel je příkladem ideální dovolené jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi. V areálu hotelového komplexu jsou 3 restaurace (bufetová restaurace, řecká taverna a steak house) – za příplatek možnost all inclusive, lobby bar, bar u bazénu, 5 venkovních bazénů, 1 vnitřní bazén, mini-klub (pro děti 4–10 let), dětské hřiště a lázeňské centrum, které nabízí možnost klidné relaxace a nejlepší péči o Vaše tělo i duši. Pro aktivní odpočinek jsou zde tenisové kurty, stolní tenis, aqua-aerobic, plážový volejbal, petanque, šipky, lukostřelba a kulečník.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí ubytování ve 194 standardních pokojích, 61 junior apartmá, 4 superior apartmá a 8 executive apartmá. Ubytování je zajištěno s polopenzí s možností příplatku za All Inclusive

Termíny a ceny

Příplatek za all inclusive: 880 Kč/osoba/deb
Transfer z letiště do hotelu a zpět: 3 230 Kč/auto (max. 4 osoby).
Letecká přeprava: Praha - Kos - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000