POLOHA

Elegantní hotel s vysoce kvalitními službami a klidnou atmosférou je umístěn v prostorné zahradě s velkoryse řešeným systémem bazénů, posezením, několika bary a s přímým vstupem na písečnou pláž. Centrum Paphosu s přístavem a večerním životem je vzdáleno přibližně 30 minut chůze klidnou procházkou po pobřežní promenádě. Paphos je kouzelné městečko, které si v sobě drží atmosféru starobylé kyperské kultury a mentality. Jméno tohoto přímořského střediska taktéž naleznete na seznamu světového dědictví UNESCO a to díky rozsáhlým antickým vykopávkám v jeho okolí nebo díky Paphosské mozaice. Za zmínku taktéž stojí nedaleká Petra tou Romiou – Řekova skála, kde podle pověsti vystoupila z pěnivých mořských vln bohyně Afrodita. Největším lákadlem je ale jemná písčitá pláž Coral Bay, která nabízí veškerý komfort pro splnění ideálního dne u moře.
Přímý vstup na krásnou písečnou pláž.
  • 140km letiště Larnaca
  • 5km přístav v Paphosu
  • 0m pláž

popis hotelu

Hotelovým hostům jsou k dispozici 3 restaurace, 2 bary, 3 venkovní bazény pro dospělé, 2 bazény pro děti, venkovní i vnitřní vířivky, široké sportovní zázemí s tenisovým kurty, stolním tenisem a minigolfem, spa centrum, masáže, kadeřnické služby, nehtové studio, fitness centrum a mnoho dalších služeb.

ubytování a stravování

Prostorné pokoje jsou rozděleny do několika kategorií. Každý pokoj je vybaven satelitní LCD TV, klimatizací, telefonem, trezorem, WiFi, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, ledničkou a balkonem s výhledem na moře nebo do okolí. Ubytování je zajištěno s polopenzí s možností doobjednání plné penze či ultra all inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Larnaca - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.