poloha

Luxusní hotelový areál v rozlehlé zahradě sestává z hotelové budovy a dvoupodlažních bungalovů. Nachází se v klidnější části letoviska Ayia Napa, centrum střediska je snadno dostupné veřejnou dopravou - autobusová zastávka je přímo před hotelem. Jednoznačně nejznámější a nejoblíbenější přímořské letovisko na Kypru se nachází na jihovýchodě ostrova. Letovisko je tvořeno malebným centrem a oblastmi s převažující hotelovou zástavbou. Je zde několik písečných pláží pokrytých jemným pískem, z nichž nejznámější a nejkrásnější je Nissi Beach, pokrytá bílým pískem a lemovaná zelení. Transfer z letiště Larnaca trvá přilbižně 50 minut.
Hotel v krásné rozlehlé zahradě s možností all inclusive.
  • 54km letiště Larnaca
  • 2,5km centrum Ayia Napa
  • 150m pláž (přes silnici)

popis hotelu

Hostům jsou k dispozici 2 restaurace, bar, bar u bazénu, obchod se suvenýry a butik. Rozlehlý, členitý bazén uprostřed areálu s mosty, fontánkami či vodopády patří k největším na světě. Dále je zde dětský bazén, vířivka, dětské hřiště, tenisové kurty, stolní tenis, squash, volejbal, fitness, kulečník, sauna, masáže, vodní sporty. Pláž Nissi je od hotelu vzdálena 150m přes silnici.

ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v pokojích rozdělených do několika kategorií. Každý pokoj je vybaven satelitní TV, ledničkou nebo minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem, telefonem, rádiem, WiFi, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, obývací částí a balkonem nebo terasou. Polopenze se podává v hotelové restauraci, možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.