poloha

Středisko Ermones je klidné malé středisko u severozápadního pobřeží ostrova nacházející se v malém zálivu obehnáno kopcovitou krajinou a tyrkysovým mořem. Hotel je vzdálen 16 kilometrů od letiště a od města Korfu.
Minimální věk pro pobyt v hotelu je 16 let.
  • 16km letiště
  • 16km centrum
  • 100m pláž (výtahem)

popis hotelu

Přístup k písčito-oblázkové pláži je možný hotelovým výtahem. Klientům jsou k dispozici 1 hlavní bufetová restaurace Medusa a 2 restaurace a la carte Vertigo a Thalatta, 2 bary, business centrum, konferenční místnost a obchod se suvenýry. K rekreaci a sportovnímu využití patří bazén, whirlpool, fitness, 3 osvětlené tenisové kurty, renovované 18-ti jamkové golfové hřiště nacházející se v blízkosti hotelu, vodní sporty a Wellness & Spa centrum. Minimální věk pro pobyt v hotelu je 16 let.

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v moderních hotelových pokojích a apartmánech, některé s vlastním bazénem. K standardnímu vybavení patří balkón, satelitní televize, Wi-fi připojení k internetu, telefon, vybavená mramorová koupelna s vanou, fén a župany. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště na hotel a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Kerkyra -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.