POLOHA

Luxusní hotelový resort Atlantica Kalliston je situovaný přímo u nádherné písečné pláže, 1 kilometr od rybářské vesničky Daratsos a 5 kilometrů od historického centra města Chania postavené kolem benátského přístavu s úchvatným historickým centrem, křivolakými uličkami a množstvím taveren, kaváren a obchůdků. Transfer z letiště trvá pouhých 30 minut.
Hotel umožňuje pobyty pouze klientům starším 16 let.
  • 24kmletiště Chania
  • 5kmChania centrum
  • 40kmSamaria soutěska

POPIS HOTELU

Kalliston znamená ve staré řečtině "nejkrásnější" a hotel je právem hoden svého jména. Součástí hotelu jsou 2 bazény mořskou vodou a vnitřní vyhřívaný bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži jsou zdarma. Sportovně založení hosté mohou využít široké nabídky sportovních aktivit v moři i na souši, denně jsou hotelem organizovány animační programy. Lázně Elixir Spa nabízejí široké spektrum masáží a lázeňských procedur. Hotel je zaměřen pouze na pobyty dospělých klientů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí pro ubytování luxusní ubytovací jednotky - plně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a různé typy suite uspokojí i nejnáročnější klienty. Na všech pokojích je televize, telefon, lednice, trezor, prostorná koupelna, připojení k internetu a balkon či terasa. V hlavní hotelové restauraci je podávána polopenze formou bohatého bufetu, nabídku stravování doplňuje i řecká taverna, gurmánská restaurace s vinným sklepem a bar s nabídkou řeckých i mezinárodních nápojů. Za příplatek je možné objednat stravování formou all inclusive.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000