Poloha

Kardamena je velmi oblíbené a vyhledávané turistické letovisko, které patří k rušnějším střediskům, ale i tak je vhodným místem pro strávení skvělé rodinné dovolené. Pláž v této oblasti je dlouhá přes 4 kilometry, moře je nádherně čisté, má kouzelné mořské dno a je o něco klidnější než na severním pobřeží. Je zde také mnoho malých oblázkových a písečných zálivů.
Mezi hotelem a pláží vede málo frekventovaná silnice, možno využít i podchod.
  • 9km letiště
  • 30km centrum Kos
  • 500m pláž

Popis hotelu

Pokud hledáte stylový a elegantní hotel, jeďte do Atlatica Porto Bello Royal. Jedná se o perfektní místo pro strávení dovolené, které kombinuje místní harmonii s přírodním prostředím. Resort se nachází na jižním pobřeží ostrova Kos, u pěkné písčité pláže, cca 2 km od vesničky Kardamena a cca 7 km od mezinárodního letiště. K relaxaci je hostům k dispozici 13 venkovních bazénů s mořskou vodou, dětský bazén, vnitřní bazén, 2 venkovní jacuzzi a wellness centrum. Ochutnat řecké a jiné speciality budete moci v několika restauracích (hlavní restaurace, řecká, italská, asijská a rybí restaurace) a několika barech. Pro aktivní klienty je zde fitness, tenisové kurty, stolní tenis, biliard, mini golf, mini fotbal, šipky, plážový volejbal a aqua aerobic. Hotel pořádá v hlavní sezóně animační programy. Rodiny s dětmi mohou využít dětský klub a dětské hřiště. V hotelu lze také uspořádat svatební obřad.

Ubytování a stravování

All Inclusive resort byl postaven v moderním středomořském stylu a nabízí ubytování v hlavní budově a patrových bungalovech umístěných v zahradě (celkem 310 pokojů).

Termíny a ceny

Letecká přeprava Praha - Kos - Praha
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.