Poloha

Rozsáhlý resort se nachází 37km od letiště a 26km od centra Dubaje, na umělém poloostrově The Palm Jumeirah, na špici vlnolamu a nabízí jedinečný výhled na panorama Dubaje. The Palm Jumeirah se začal budovat v roce 2001 a dokončen byl zhruba o 5 let později. Celková rozloha je 5×5 kilometrů. Ostrov představuje strom vzrostlé palmy, kde kmen je spojnicí s pevninou a na jednotlivých větvích datlovníku jsou vystavěny residence a hotely. Kolem celého poloostrova byl vystavěn 11 kilometrů dlouhý vlnolam.
Jedinečný výhled na panorama Dubaje.
  • 37kmletiště Dubaj
  • 12kmgolf
  • 26kmcentrum Dubaje

Popis hotelu

Atlantis The Palm se pyšní jednou z největších nabídek volnočasových aktivit pro své hosty, a to nejen ve srovnání s ostatními hotely v Dubaji. Nejen děti, ale i dospělí si přijdou na své při velké řadě atrakcí v rámci vyhlášeného vodního parku Aquaventure. Za návštěvu stojí také velké akvárium The Lost Chambers, které umožňuje pohled na celkem 65000 mořských živočichů, za prosklenou stěnou mohou návštěvníci hotelu pozorovat mořské koníky, žraloky, ale také piraně. Nejrůznější tradiční i zahraniční lahůdky můžete ochutnat ve 21 restauracích, barech a saloncích (lounges). K zábavě a sportovnímu vyžití patří 2 bazény, kurzy potápění a tenisové centrum. Své tělo můžete hýčkat v hotelových lázních ShuiQi nebo potrápit v místním fitness centru. Pro děti od 3 – 12 let je připraven dětský klub, pro teenagery (13 –18 let) je připraveno vyžití v klubu Club Rush. Krátce po svém otevření se hotel zařadil mezi nejoblíbenější resorty v Dubaii.

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v pokojích různé kategorie, které jsou rozmístěny po celém resortu, unikátní jsou ubytovací jednotky – tzv. podvodní suity, které poskytují dojem, že jste součástí podmořského světa. Každý pokoj je vybaven minibarem, satelitní nebo kabelovou TV, WiFi a koupelnou s vanou i sprchou. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně. Ubytování je zajišťováno se snídaní, případně je možné za příplatek doobjednat obědy nebo večeře.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000