POLOHA

Kalathos není středisko v pravém smyslu slova. Jedná se o malou vesničku na hlavní silnici kousek od Lindosu. Středisko Kalathos je vhodné spíše pro ty, kdo chtějí strávit dovolenou v luxusu hotelového komplexu s možností procházek po dlouhé pláži a koupáním v moři. Západy slunce jsou zde opravdu romantické.
Luxusní resort ohodnocený několika cenami za kvalitu
  • 45kmletiště Rhodos
  • 6kmLindos
  • 1kmKalathos

POPIS HOTELU

Atrium Palace Thalasso Spa & Villas je situován u dlouhé písčitooblázkové pláže s křišťálově čistou vodou, slibující dovolenou plnou relaxace (od hlavní budovy na pláž je to cca 200 m). Tento luxusní resort, oceněný několika cenami za kvalitu, se nachází v zálivu Kalathos na východním pobřeží ostrova, v krásné udržované zahradě. Malá vesnička Kalathos je vzdálena 1 km, Lindos 6 km a mezinárodní letiště cca 45 km. Hotel se skládá z hlavní budovy, několika vedlejších křídel a samostatných vilek. Komplex je směsicí klasického řeckého a italského stylu. Hotel nabízí 6 venkovních bazénů (včetně bazénu pro děti), dětské hřiště, animační programy pro děti, obchod se suvenýry, internetový koutek a konferenční místnosti. Resort pro své hosty pořádá denní a večerní animační programy. Sportovní vybavení - tělocvična, stolní tenis, tenisový kurt, biliard a mini-golf. Relaxovat můžete v lázeňském centru AnaGenesis Thalasso.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v různých typech pokojů (standardní pokoje, junior apartmá, rodinná apartmá - některá s privátním bazénem, superior apartmá a různé druhy vilek s bazénem). Hotelovým hostům jsou k dispozici 3 restaurace a 4 bary. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné si doobjednat polopenzi, plnou penzi nebo all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Rhodos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.