POLOHA

Oblíbené středisko Ixia se nachází na severozápadním pobřeží ostrova cca 4 km od města Rhodos a je ideálním prázdninovým místem nabízejícím dlouhé pláže, několik restaurací, taveren, barů a obchůdků. Oblastí vede hlavní silnice spojující letiště se západní částí ostrova. V horkých letních dnech přináší příjemné ochlazení severozápadní vítr „meltémi“, díky jemuž jsou na severozápadním pobřeží ostrova ideální podmínky pro windsurfing.
Ixia nabízí ideální podmínky pro windsurfing
  • 12kmletiště Rhodos
  • 4kmměsto Rhodos
  • 400mIxia

POPIS HOTELU

Luxusní hotelový komplex, otevřený v roce 2011, leží v blízkosti pláže a nabízí překrásné výhledy na pobřeží a na vesničku Ixia. K dispozici je lázeňské centrum "Aphrodite and Hermes" - největší na ostrově Rhodos, které nabízí různé druhy masáží, zkrášlovací programy, saunu, hammam, vnitřní vyhřívaný bazén a stylové kadeřnické služby. Dále hotel nabízí denní i večerní animační programy, hřiště, tělocvičnu, stolní tenis, venkovní bazén včetně bazénu pro děti, minimarket se suvenýry. Vzdálenost od oblázkové pláže je cca 200 m (pláž je oddělena od hotelu místní komunikací - využití podzemního tunelu, který vede přímo na pláž). Transfer z letiště trvá cca 25 minut.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování je zajišťováno v několika typech pokojů a apartmá (deluxe a executive pokoje, superior apartmá, executive rodinná apartmá, ambasador apartmá a prezidentské apartmá). Některé typy apartmá jsou s vlastním bazénem, všechny pokoje mají v koupelně jacuzzi. Deluxe pokoje s výhledem na moře mohou ubytovat max.2-3 osoby (cca 42 m2). Hotel nabízí širokou škálu stravovacích možností: hlavní restaurace s terasou, tématická restaurace u bazénu a 2 a´la carte restaurace. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné si doobjednat polopenzi nebo plnou penzi.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000