POLOHA

Elegantní 5 hotel je umístěn v samém srdci Londýna, kosmopolitního města par exellence, naproti Hyde Parku, s překrásným výhledem na Kensington zahrady a zámek.Nejbližší stanice metra je High Street Kensington.
Italský nádech přímo u londýnského Hyde Parku.
  • 24km letiště Heatthrow
  • 1,6km Harrods
  • 600m Kensington Palace
  • 650mRoyal Albert Hall

POPIS HOTELU

Díky zcela italské pohostinnosti a luxusu služeb, jako jsou lázně, fitness centrum, osobní řidiče či sluha, bude Váš pobyt v tomto městě opravdu nezapomenutelný. Restaurace Brunnello s luxusními detaily designu - pohodlná šedá, zlatá sametová křesla, skleněné svícny nebo impozantní ohniště a dominantní bar - je považována za jednu nejmodernější restaurací v Londýně a svým hostům nabízí zhruba 500 značek skvělého vína, včetně drahých kolekcí Sassicaia. Kreativita šéfkuchaře a neustálé objevování nových chutí Vám zajistí nevšední gastronomický zážitek ve středomořské a italské kuchyni. Lázně SPC nabízí klidné a intimní prostřední s celou řadou luxusních procedur, mimořádných masáží a terapií pro péči o tělo.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V elegantně zařízených pokojích se prolíná krémová, šedá barva, prokládaná černými a zlatými detaily. Všechny pokoje jsou plně vybaveny a klimatizovány. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Londýn - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.