POLOHA

Hotel se nachází na ostrově Sao Miguel, jeho předností je umístění na klidném místě, mezi zelenými horami a oceánem. Hlavní město Ponta Delgada je vzdáleno cca 18km.
Aktivní dovolená spojená s relaxací na duši.
  • 30km letiště POTE DELGADA
  • 3km CENTRUM Vila Franca do Campo
  • 50m PLÁŽ
  • 7km OHNIVÉ JEZERO LAGOA DE FOGO

POPIS HOTELU

Hotel obklopuje zahrada o rozloze 7 hektarů, kde se nachází krásný vyhřívaný bazén. Hosté mohou využívat služeb 2 restaurací, baru, sauny, fitness centra, pro skupiny je hotel vybaven konferenční místností s kapacitou 120 osob. Pro příznivce sportu se zde nacházejí tenisové kurty, můžete si půjčit kola a využít hotelové stezky. U hotelu se nachází jedna z nejkrásnějších pláží ostrova „Baia de Água d’Alto“, z hotelu je přímý vstup na tuto pláž. Dále zde organizují výlety spojené s pozorováním delfínů a velryb, příznivci golfu mohou využít 2 golfových hřišť (Furnas a Batalha), která se nacházejí do 30minut jízdy od hotelu.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Komplex nabízí ubytování ve 101 pokojích (k dispozici jsou standardní pokoje, junior suite, senior suite a jedna prezidentská suite). Pokoje jsou vkusně a elegantně zařízeny, poskytují tak klientům luxus a pohodlí. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.