Poloha

Bandara Resort & Spa se nachází na klidném severním pobřeží ostrova Ko Samui. Letiště je přibližně 15 minut jízdy od hotelu. Méně než 2 km od hotelu se nachází půvabná rybářská vesnice Bophut, kde naleznete též restaurace a obchody. Pouhých 15 minut jízdy od hotelu je pak známá pláž Chaweng s bohatým nočním životem.
Oddejte se odpočinku.
  • 15minletiště
  • 0mpláž
  • 2kmvesnice Bophut

Popis hotelu

Hotel je rozprostřen v krásné tropické zahradě přímo u bílé písečné pláže Bophut. V rámci resortu hosté naleznou recepci, obchod se suvenýry, 4 bazény z toho jeden dětský, 2 restaurace nabízející jak východní tak západní kuchyni, 2 bary u bazénu a na pláži, Ling lounge, turistické informace, směnárnu, prádelnu a čistírnu oděvů, službu hlídání dětí. K odpočinku a relaxaci mohou hosté využít hotelové fitness nebo wellness centrum se saunami, jacuzzi či vyzkoušet některou z tradičních thajských procedur, k dispozici jsou dále vodní sporty na pláži a potápěčské centrum.

Ubytování a stravování

Resort nabízí širokou škálu ubytovacích možností. K dispozici je celkem 168 pokojů různých kategorií (superior, deluxe, grand deluxe, vilky a pool villa suites). Pokoje se nachází v nízkých 2-3 podlažních budovách a spolu s vilkami jsou zasazeny do tropické zeleně. K vybavení pokojů patří minibar, přístup na vysokorychlostní internet, přehrávač DVD, satelitní TV s plochou obrazovkou, individuálně regulovatelná klimatizace, trezor, telefon, příslušenství na přípravu kávy nebo čaje, vlastní sociální zařízení včetně vysoušeče vlasů. Vilky mají navíc vlastní samostatné bazénky.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Ko Samui -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.