Poloha

Ostrov, na kterém byl hotel postaven, je součástí Severního Male atolu. Jeho rozloha je 520m x 420m, rychlá loď vás sem dopraví za cca 20 minut. Pobyt zde doporučujeme pro rodiny s dětmi i páry, vhodný je též pro klienty, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou. Kolem celého ostrova se nacházejí pláže a rovněž krásná laguna, která je vhodná ke šnorchlování.
Jedinečné potápěčské zážitky.
  • 7kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Hostům hotelu jsou k dispozici 3 restaurace, hlavní, kde se podávají snídaně, obědy a večeře v bufetovém stylu, stylovou thajskou restauraci a restauraci podávající lehké občerstvení během dne, 3 bary a kavárna. Resort nabízí bohatou škálu sportovního vyžití, fitness centrum, lekce aerobiku, squash, tenis, badminton, biliár, bazén. Centrum vodních sportů nabízí windsurfing, jízdu na banánu, pronájem šlapadel, parasailing, katamarány, rybaření a mnoho dalšího. K dispozici je též potápěčská škola, lékařské centrum s dekompresní komorou. Pro děti je zde připraven dětský klub včetně možnosti hlídání dětí. K regeneraci těla i duše vám je pak k dispozici spa centrum „Orchid“ s širokou nabídkou masáží a kosmetických služeb. Hotel pro své hosty organizuje různé aktivity a výlety jako například noční rybaření, pozorování delfínů při západu slunce, šnorchlování, návštěvu okolních ostrovů, výlet do hlavního města Male, plavbu lodí s proskleným dnem nebo piknik na pláži.

Ubytování a Stravování

Hotel disponuje pokoji různých kategorií, k dispozici jsou standardní pokoje, vilky s bazénem nebo vodní vily. Všechny pokoje mají klimatizaci, stropní větrák, minibar, telefon, SAT TV, varnou konvici, vysoušeč vlasů. Plážové vily mají venkovní koupelnu s vířivkou, ve všech vilách je k dispozici WiFi. Pobyt je možné zajistit se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. K dispozici je též program all inclusive ve kterém jsou zahrnuty i některé výlety a sportovní aktivity.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000