Poloha

Resort leží na jihozápadní pobřeží hlavního ostrova Mahé, na 800m dlouhé písečné pláži- Intendance Bay,Ostrov Mahé je nejenom správním a obchodním centrem celých Seychel, ale je rovněž dopravním uzlem mezi jednotlivými ostrovy a hlavním dopravním střediskem pro jednodenní výlety nejen na sousední ostrovy,ale také na všechny ostatní členy,součásti seychelského souostroví . Klidný výlet po ostrově Mahé zabere 2 až 2,5 hodiny a dovolí Vám prohlédnout si většinu kulturních a dalších zajímavostí ostrova.
luxus v ráji

Popis hotelu

Vilový resort z hotelové sítě Banyan Tree nabízí špičkové ubytování pouze v 58mi ubytovacích jednotkách , rozdělených do šesti kategorií. Vilky jsou postavěné v koloniálním stylu s prostornou terasou a vkusně zařízeným interiérem. Především vilky s označením hilside, které jsou sice lokalizovány dál od pláže, ale zato díky poloze v kopci obklopeném tropickou zelení, umožňují jedinečný výhled na oceán a zátoku ať už z terasy nebo při realaci z privátního bazénku. Rodiny s více dětmi mají možnost výběru dvouložnicové - Two Bedroom Double Pool Beachfront Villa.

Ubytování a Stravování

Všechny klimatizované vilky disponují vlastním bazénkem a dostatečným prostorem, vždyť i ta nejmenší vilka zaujímá obytnou plochu 97m2 a zajistí komfortní ubytování i pro nejnáročnější klienty. Snídaně formou bufetu jsou servírovány v restauraci Au Jardin d'Epices, kde je k dispozici i terasa s krásným výhledem na oceán, především kreolské speciality jsou podávány v restauraci určené pro večeře - Chez Lamar, milovníci thajské kuchyně zavítají jistě na večeři do restaurace Saffron. V baru La Varangue si můžete dopřát drink, aperitiv, koktejly, ale také v průběhu dne lehký snack.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mahé-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.