Poloha

Zanzibar – vysněný ostrov z pohádek tisíce a jedné noci. Při vyslovení tohoto jména se vybaví vůně exotických koření, které jsou zde domovem, a od středověku nejvýznamnějším artiklem obchodu mezi Orientem a Západem.
Krásná pláž Bwejuu, která byla jmenována jako jedna ze 30 top pláží na světě dle prestižního časopisu Conde Nast Traveller.
  • 60minut letiště
  • 0m pláž

Popis hotelu

Hotel Baraza Resort and Spa se rozkládá podél pláže Bwejuu, která byla jmenována jako jedna ze 30 top pláží na světě dle prestižního časopisu Conde Nast Traveller. Jedná se o exklusivní boutique resort. Vzdálenost od letiště je necelá hodina. Nabídka stravování je široká, ochutnat budete moci mezinárodní kuchyni včetně arabské, indické, perské, asijské a svahilské. Resort nabízí též bohaté vyžití včetně vodních sportů, potápění, fitness centra, tenisových kurtů apod. Hotel disponuje též lázněmi Frangipani, kde si můžete vychutnat celou řadu procedur a terapií, vše s cílem zmírnit negativní dopady moderního životního stylu, jako je stres a vyčerpání. Profesionální terapeuti pochází z Thajska, Bali a Indie a nabízejí širokou škálu specializovaných masážních technik a procedur, včetně proslulé thajské masáže.

Ubytování a stravování

K dispozici je 30 jedno a dvouložnicových vilek a 1 prezidenská vila. Všechny vilky jsou navrženy v místním stylu. Prostorné vily se vyznačují luxusním interiérem a krásnými ručně vyráběnými dekoracemi. U každé vilky je prostorná  terasa s bazénkem. K vybavení samozřejmě patří klimatizace, minibar, CD přehrávač, televize, zařízení pro přípravu čaje nebo kávy a vlastní sociální zařízení. Stravování je formou all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Zanzibar - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.