Poloha

5* resort se nachází na pláži Bávaro v letovisku Punta Cana, kde nalezneme 40 rozsáhlých turistických komplexů, jež snesou nejpřísnější kritéria. Celá 30km dlouhá pláž je ideálním místem pro všechny druhy vodních sportů a pro večerní romantické procházky. Punta Cana se díky nádherné pláži a úrovni turistických služeb stala jedním z nevyhledávanějších letovisek v celém Karibiku.
Hotel u krásné písečné pláže Bávaro.
  • 18kmletiště Punta Cana
  • 0mpláž
  • 4,5kmgolf

Popis hotelu

Hostům je k dispozici několik restaurací a 13 barů, které jsou rozmístěné po celém resortu. Ke sportu a zábavě slouží 4 bazény včetně vodního parku se skluzavkami a tobogány a fitness centrum. Hosté si mohou zahrát tenis na celkem 7 hřištích, dále pak fotbal, basketbal, volejbal, golf na místním 18 jamkovém hřišti, vodní polo, aerobik a stolní tenis. Na pláži hotel nabízí možnost vodních sportů, mimo jiné zahrnující kajaky, šlapadla, windsurfing, katamarán a to včetně možnosti lekcí za poplatek. Pro děti je připraven dětský klub a pro dospělé možnost vstupu do casina nebo nočního klubu.

Ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno na pokoje a suite speciálně vytvořené tak, aby zde páry našly své soukromí a děti svou svobodu. Všechny pokoje se skládají ze dvou oddělených prostor: luxusní částí pro dospělé s manželským lůžkem, rozkládací pohovkou, místností s vířivkou a terasou, a částí pro děti s přistýlkami a terasou. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV s USB portem, přehrávačem DVD, radiobudík s připojením na iPod, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, minibarem, klimatizací, stropním větrákem a příslušenstvím na žehlení oděvů. Obě části mají také svou vlastní luxusně vybavenou koupelnu. Za příplatek je dále k dispozici připojení k internetu (broadband nebo Wi-fi) a filmy. Stravování je zajištěno v 4 bufetových restauracích: 2 v Barceló Bavaro Palace, La Brisa a Karibe s výhledem na moře, bufet Las Caňas a bufet Mirador s kuchařskou show v Barceló Bavaró Casino. 5 restaurací a la carte: plážová restaurace Bohío specializovaná na dominikánskou kuchyni, La Piňa: grill a barbecue opět na pláži, klimatizovaná restaurace Mexican a dále 2 plážové restaurace Steak House a Los Pinos, která se specializuje na italskou kuchyni. Další 2 gurmánské restaurace jsou za příplatek, Chez Palace s francouzskou kuchyní a La Fuente se španělskou kuchyní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Punta Cana - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.