POLOHA

Hotel Barcelo Formentor je situován na romantickém mysu Formentor a nabízí nezapomenutelné panoramatické výhledy na záliv. Letiště je vzdáleno 75 km a hlavní město Palma de Mallorca přibližně 70 km. Hotel je obklopen piniovým hájem a leží cca 300 m od písčité pláže. Okolí hotelu přímo vybízí k vyjížďkám na koni nebo na kole. Oblast je vhodná také pro milovníky surfování a plachtění.
Hotel pro milovníky klidné dovolené vyhledávající luxusní služby a skvělý servis.
  • 75kmletiště Palma de Mallorca
  • 70kmPalma de Mallorca
  • 300mpláž

POPIS HOTELU

Hotel se nachází uprostřed nádherně udržovaných zahrad v jedinečné přírodní oblasti na poloostrově Formentor. V areálu hotelu se nachází kromě 122 pokojů v několika kategoriích také 5 restaurací nabízejících speciality středomořské, mezinárodní a italské kuchyně a také piano bar. Součástí hotelu jsou 2 venkovní bazény, z nichž jeden je v chladnějším období vyhřívaný. Dále hotel disponuje vnitřním bazénem, tenisovými kurty, tělocvičnou, konferenčními místnostmi, salónem krásy, minigolfem a dětským hřištěm.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hosté si mohou vybrat ubytování v 6 typech pokojů - standardní pokoje s výhledem na hory nebo moře, superior pokoje, junior apartmá, grand deluxe apartmá a vilka "Ran de Mar". Stravování je zajištěno formou snídaně nebo polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mallorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.