POLOHA

Rozlehlý hotelový komplex nabízející stravování formou all inclusive je obklopený udržovanou tropickou zahradou. Nachází se v oblasti Riviera Maya, mimo veškerá větší sídla. Transfer z letiště v Cancunu trvá přibližně 1 hodinu. Centrum turistického střediska Playa del Carmen s mnoha nákupními možnostmi, restauracemi a bary je vzdálené 25km, vyhledávané archeologické naleziště Tulum 38km. Dobře dostupné jsou i oblíbené zábavní parky Xcaret nebo laguna Xel-ha.
Vychutnejte si pobyt na pláži a vydejte se také za poznáním památek mayské kultury.
  • 79kmletiště Cancun
  • 25kmPlaya del Carmen
  • 38kmTulum

POPIS HOTELU

Barcelo Maya Colonial Hotel je součástí rozlehlého komplexu 5 hotelů Barcelo, které spolu bezprostředně sousedí. Resort se skládá z několika menších budov, jejichž architektura je inspirovaná mayskými stavbami. Stravování formou bohatého all inclusive zahrnuje koktejl na uvítanou, veškerou stravu a občerstvení, minibar v každém pokoji, denní a noční program, volný vstup na diskotéku, dětský klub, minigolf, posilovnu, saunu, sportovní vyžití. Součástí resortu jsou dva rozsáhlé bazény s fontánou a vířivkou, lehátka, houpací sítě a hotelové lázně U-Spa & wellness. Kolem hotelu vedou stezky pro procházky a běh. Hostům je k dispozici 5 tenisových osvětlených kurtů, 18 jamkový minigolf, víceúčelové hřiště, vodní aerobik v bazénu, hřiště pro plážový volejbal a vodní polo. Vyznavači golfu jistě ocení 9 jamkové golfové hřiště vzdálené od hotelu pouze 2km. Pro zájemce je v hotelu možnost vyzkoušet si plachtění nebo windsurfing i hloubkové potápění. Přímo u hotelu je nádherná 2,5km dlouhá pláž z bělostného písku, která je chráněná blízkým korálovým útesem. Přímo v areálu hotelového komplexu najdete rovněž nákupní centrum Riviera Mall s bohatou nabídkou místních suvenýrů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v prostorných pokojích několika kategorií včetně rodinných pokojů a suite. Všechny pokoje mají terasu nebo balkón s výhledem do tropické zahrady, klimatizaci a stropní ventilátor, rychlovarnou konvici a trezor. Ke stravování slouží šest restaurací – 2 bufetové, 2 specializované – mexická a španělská, 2 rychlá občerstvení a 6 barů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Cancún-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.