POLOHA

Hotel se nachází 4 km od přístavu Alcudia, přibližně 62 km od mezinárodního letiště. Příznivci golfu mohou využít 7 km vzdálené golfové hřiště Alcanada, nedaleko jsou také tenisové kurty a potápěčské centrum. Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou přímo v okolí hotelu.
Komfortní prázdninový resort vhodný pro rodinnou dovolenou i klienty hledající klidné prostředí.
  • 62kmletiště Palma de Mallorca
  • 15kmGolf Pollenca
  • 5kmAlcudia přístav

POPIS HOTELU

Hotel Be Live Grand Palace De Muro je situován přímo u krásné písečné pláže lemované palmami, která je dlouhá přes 8 km a byla oceněna Modrou vlajkou. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro malé děti a neplavce. Součástí hotelu je prostorná terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bazén s oddělenou částí pro děti, lázeňské centrum (Ayurveda, masáže, sauna vyhřívaný vnitřní bazén, jacuzzi, pára), kadeřnický salón a business centrum. Pravidelně jsou pořádány denní i večerní animační programy pro děti i dospělé. V hotelu je možnost pořádání svateb.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje 143 pokoji (standardní pokoje, apartmá, apartmá s výhledem na moře) s koupelnou s vanou, minibarem, trezorem, satelitní televizí a telefonem. V areálu hotelu jsou dvě restaurace nabízející japonské a gurmánské speciality a hlavní bufetová restaurace, kde se podávají rovněž bohaté snídaně. K příjemnému posezení s drinkem láká rovněž hotelový bar.

Termíny a ceny

>Letecká přeprava: Praha – Mallorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.